Ліквідація МРЕВ

Увага автовласникам! Королева корупції – "довідка-рахунок" наказала довго жити! Годувальниці не одного покоління ДАІвців Уряд вкоротив віку.

Вже сьогодні власники усіх видів транспорту святкують чергову перемогу. В МВС нарешті заявили про ліквідацію ще радянських за своєю суттю МРЕВ. Радіти є чому: на зміну корупційним велетням прийдуть прості і зрозумілі так звані "Єдині вікна". У нових сервісних центрах можна буде отримати усі можливі дозволи, довідки, посвідчення та зареєструвати залізного коня.

Радісну звістку нам повідомили в обласному ДАІ. Поки що там заявили лише про скасування так званих довідок-рахунків – документу, який засвідчував право власності. Тепер при оформлені автівки у Сервісному центрі продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в присутності адміністратора, як у РАЦСі. Та ще й безкоштовно.

Палиця з двома кінцями. У працівників Сервісних центрів і в нотаріусів, адже договір купівлі-продажу можна засвідчити й у них, одразу виникло багато питань. Наприклад, Сервісний центр не має доступу до бази відчуження Мін'юсту (це кредити, лізинг та борги)! А нотаріус не має доступу до бази "Угін, СНД або Інтерпол" і не може перевірити перебивання номерів. Як бути тоді Міністерство не прописало. Між іншим, нова схема буде не безкоштовною. Експерти вже порахували.