На Хмельниччині не пройшло атестацію 338 ексміліціонерів

Один за всіх і всі за одного. "Богданівці", "екс-беркутівці" та "екс-гифонівці" у живому ефірі на усю країну заявили – вони напишуть заяви, бо багато їхніх колег не "проскочило" до поліції.

Наступного дня до головного управління покликали усіх журналістів. Микола Семенишин намагався "зам’яти" скандал із переатестацією. Як виявилось, жодного рапорту він в очі не бачив.

Власне, на Хмельниччині не пройшло атестацію 338 ексміліціонерів. Їм вказали на двері, однак правоохоронці ще можуть подати апеляцію. Сам Микола Семенишин "недоторканний". Правоохоронець за свою плідну працю і, можливо, за гарні очі потрапив під програму Деконаїдзе "100 днів якості". А от три його "зами" не "вціліли".

Несподівано для колег атестацію не пройшов Валерій Онісьєв – головний міський міліціонер. За свої знання отримав четвірку, на поліграфі не збрехав, але у кріслі не втримався. Подейкують, білет в один кінець йому вручив член комісії через особисту неприязнь. Особовий склад за свого керівника зважився боротися.

Микола Семенишин не береться оцінювати роботу атестаційної комісії, хоча погоджується управління очистили не лише від "ментів", а й від кращих кадрів. Сподівається, що апеляційні комісії це розгледять.