• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

"Розетка" для підзарядки автомобілів у дворі Либідь Плази

Еко-майбутнє на дорогах! Мода на "озеленення " автомобільної галузі динамічно зростає. Із кожним роком все більше провідних автовиробників розробляють власні електрокари.

Попри скепсис експертів і "прохолодне" ставлення автогігантів, електромобілі - вже не вибір "схиблених" на екології, а цілком звичне явище на дорогах впливових країн світу.

Станом на кінець минулого року в усьому світі було зареєстровано близько 1,5 млн електромобілів. Список очолює Китай. Лише в 15-му році «зелених» авто в країні збільшилося до 200 тис. одиниць, В Україні парк електрокарів  зростає в середньому на дві машини в день.

«Озеленення» автогалузі  підтримують і в нашому місті. Вже четверта у Хмельницькому  підзарядна станція почала свою роботу завдяки ТЦ «Либідь Плаза» .

Такі станції позначаються на спеціальній мапі для того, аби власники «екомобілів» орієнтувались на вчасне підзарядження автівки. Підживлення можна виконати і вдома від звичайної розетки, але  поки відвідувачі «Либідь Плази»  займаються своїми справами - авто може збагатитись електрикою.

Саме завдяки таким «екокрокам» у процуесі розвитку міста Хмельниччина  виправдовує звання «Зелене серце України».

Проблема електричних автівок у тому, що, зазвичай, вони коштують дорожче  бензинових аналогів. Але  значним «+»  є дешевизна їх використання. До прикладу, 100 км шляху на найпоширенішому в світі електромобілі Nissan Leaf  обійдеться  близько 5 грн. Ту ж відстань бензиновою автівкою Ви проїдете вже за 140 –різниця значна.

Зарядні станції у Хмельницькому- вагомий внесок у розвиток міста, адже з їх зростанням власники електромобілів України та світу прокладатимуть свій  автошлях через наш край.

Динаміка розвитку екотранспотрту  швидко зростає .

Світ бентежить майбутнє, яке залежить, в першу чергу, від стану екології. Та якщо в європейських країнах розвиткові екотранспорту фінансово сприяє влада, то українські можновладці надають лише моральну підтримку. Тому «озелененню» автомобільної галузі  сприяють підприємства, які не дають цій сфері стояти на місці. 

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці