• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Поліція шукає дільничих та слідчих «з народу»

Поліція Хмельниччини

Гайда до полісменських лав. За період існування хмельницької  поліції маємо як хороші результати, так і не дуже. Щодо позитиву — наша область посідає 3 місце серед усіх інших за рівнем розкриття злочинів . Звісно, це надзвичайно  хороший «ривок». Проте, і чорна смуга  полісменів не оминула.  Їх ловили на «гарячому» і навіть фільмували  не зовсім адекватну поведінку на камери.

 Нині на полісменів відкрито 9 кримінальних проваджень. 8 з них – вже розглядаються в суді. Звичайно, усі ці сенсаційні події добряче «підмочили» репутацію новоспечених копів, втім рівень довіри до них все ще залишається високим. Ось нещодавно презентували групи швидкого реагування, а також відкрили першу поліцейську станцію в Дунаївцях.

Поліція Хмельниччини

Микола Семенишин певен, завдяки цьому  ми зможемо знизити рівень злочинності до мінімуму. Проте, найефективніших результатів очікують від нових дільничних  та слідчих. Набір вже стартував, відтак на 109 вакантних місць незабаром  посядуть нові кадри. Подавати заявки можуть всі охочі від 18-ти до 55 років. А от «присісти»  на полісменські крісла зможуть лише ті, хто пройдуть всі необхідні етапи конкурсу. Заробітна плата дільничних – від 10 тисяч гривень, слідчих  — від 6-ти.

А для того, щоби конкурс  відбувся за всіма правилами та без порушень, 11 липня обрали членів комісії. Головою був призначений Ігор Бухер  — чоловік із майже 20-літнім стажем оперативної діяльності.

Наразі недобір на посадові місця складає 620 осіб. Сподіватимемося, що жага до правди та хороших грошей таки зроблять свою справу. Тож, якщо ви хочете працювати на благо хмельничан та добряче поповнювати гаманець  — заповнюйте анкету он-лайн. Можливо саме ви станете одним із щасливчиків.

 

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці