• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Незаконна вирубка дерев

Не довіз деревину. У Городку хмельницького підприємця перепинила поліція, коли той перевозив колоди дуба. Як з’ясувалося, документів на вирубку у замовника не було, а лісник втік з автівки, залишивши водія із краденим деревом. Машину заарештували, хоча перевізнику підозри не оголосили. Тож тепер через суд він хоче повернути своє майно.

У Городоцький район водій вантажівки потрапив вперше і замість грошей заробив собі проблем. Близько десятка дубів пустили під сокиру у Чорниводському заказнику. Вирубка дерев там заборонена, однак директора Горлісу, у підпорядкуванні якого і знаходиться зелене багатство району, це не зупинило. За викликом підприємства сюди приїхав Юрій Навойтко. Чоловік, який представився лісником, показав, які дерева завантажувати, та поїхав разом із водієм на пилораму… плутаними стежками.

Опісля цього мали розвантажувати деревину, однак місцева мешканка викликала поліцію і лісник, який запевнив, що має усі відповідні документи, просто накивав п’ятами.

Одразу на виїзді автомобіль перепинили працівники поліції, а поруч із водієм ні документів, ні лісника. Лише незаконні порубки. Тож вантажівку заарештували. А в цей час на «102» поступив виклик від того ж працівника «Горлісу» про крадіжку 7 кубів дуба. Однак водію підозри не оголосили. Його навіть на допит не викликали.

Для сім’ї Навойтко цей автомобіль – єдиний спосіб заробітку, тож вони подали до суду, аби скасувати арешт. Слідчий назвав вантажівку знаряддям злочину. Хоча на судовому засіданні користі із затримання автомобіля довести не зміг, незважаючи на люб’язні підказки прокурора.

Під час затримання правоохоронці не проводили обшуку автомобіля, ні того ж слідчого експерименту, ні одночасних допитів усіх фігурантів злочину. А минуло уже три місяці, тож, зважаючи на це, суд прийняв рішення скасувати арешт вантажівки без права на реалізацію до закінчення слідства.

Доки слідчі затягують справи – ситуація із незаконною вирубкою дерев в області погіршується щодня. З початку року лісові господарства пустили під сокиру більше тисячі кубів (1 177)дерев, а у кишенях осіло майже 2 мільйони гривень (1,66 млн). Прямо під носом у влади з області вивозять цінні породи. Невже вони про це не знають? Маємо сумніви.

Відео 33 каналу

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці