• 01.jpg
  • 05.jpg
  • 04.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Керівний склад головного управління нашої поліції звинуватили у корупційній змові

Керівний склад головного управління нашої поліції звинуватили у корупційній змові

5 вересня на сайті ГПУ з’явилася шокуюча заява. Керівний склад головного управління нашої поліції звинуватили у корупційній змові. Слідчі Луценка викрили схему розкрадання та збуту пального. Мова йде про тонну бензину марок А 923, А 95 та дизпалива. Що важливо, нехитра поліцейська схема працювала у 15 – 16 роках.

І піднялася ж рука. Гроші колотили та цупили на «святому» — забезпеченні бійців АТО. З інформації, яка блискавично поширилася Мережею, у вузьке коло підозрюваних потрапив начальник управління матеріально-технічного забезпечення Володимир Гонтар. Його ще називають людиною «старої гвардії».

Очільник старої міліції та нової поліції Микола Семенишин «поставив» Гонтара відповідальним за матчастину. Про це свого часу написав на сторінці у Фейсбук.

І от, востаннє, де засвітилося прізвище Володимира Гонтара – матеріальне забезпечення груп швидкого реагування. Памятаєте, як до нашого рідного міста завітала Хатія Деконаїдзе? Тоді головну поліціантку «у лоб» запитали – чому патрульним «скидувалися» на планшети зі світу по копійці. Це тоді, коли все необхідне мало надійти «згори».

Після усього цього, гучний корупційний скандал, схоже, став останьою краплею. Попри те, начальник поліції мовчить. Як нам стало відомо, Микола Семенишин у відпустці. Прес-служба головного управління коментувати ситуацію не береться і посилається на ГПУ.

І наостанок, кажуть, що після обшуків у високих кабінетах у райцентрах почали видавати пальне у достатній кількості.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці