• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Добровольчі загони пожежних у Польщі : сусіди діляться досвідом

Польські колеги поділилися досвідом з хмельницькими управлінцями. У Городоцькому районі пройшов семінар обміну досвідом між двома країнами. Фахівці із Кракова продемонстрували сучасні методи захисту від вогню.

Хмельниччина переймає досвід у Польщі. Представники делегації іншої країни на семінарі у Городоцькому районі розповіли про діяльність добровольчих дружин. Там пожежні формування утримуються на балансі повітових організацій. А от наші територіальні громади тільки розпочинають впроваджувати європейські стандарти.

Європейський досвід – у кожну новостворену громаду. Делегація польських колег приїхала на Городоччину, аби поділитися власними напрацюваннями у формуванні добровольчих дружин. Пожежні загони у воєводствах Польщі складаються з людей, що мають зайнятість, проте за першої небезпеки готові приступити до гасіння пожежі.
Такий досвід вкрай необхідний щойно створеним територіальним громадам. А тому, представники делегації розповіли не лише про роботу тамтешніх дружин, а й продемонстрували сучасні засоби захисту.

Зараз територіальні громади – лише на шляху до впровадження європейських стандартів. Тому такий семінар допоможе швидше налагодити шляхи співпраці не лише з колегами-управлінцями, а й з представниками західних держав.

Рятувальна система Польщі сформувалась ще 2 десятиліття тому. Колеги з Варшави не приховують – це клопітка справа, а тому нам доведеться докласти багато зусиль для впровадження європейських стандартів. Тож, співпраця польських колег та подільських громад у цьому напрямку лише розпочинається.

TV7plus

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці