• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Заступників генерала поліції все менше і менше…

Заступників генерала поліції все менше і менше…

У Миколи Семенишина на сьогодні — лише один заступник. Після виявлення ГПУ корупційної схеми у головному управлінні поліції – на стіл полетіли заяви. Жоден із правоохоронців не пов’язує своє звільнення із паливним скандалом, однак виходить аж надто підозріло.

Генерал Семенишин від коментарів відхрещується. А прокурор Юрій Луценко у столиці дивується, чому й він не склав повноваження. Адже не зміг встежити за підлеглими.

Нагадаємо, що у квітні поточного року працівники прокуратури вилучили з головного управління бухгалтерські документи, а в одного зі співробітників готівку в різній валюті та талони на пальне. Останній обшук провели в кабінеті Володимира Марчука. Після цього він написав заяву на звільнення. Причину поки що не розголошують.

Корупційний скандал добряче сколихнув головне управління поліції. І серед заступників залишився, так би мовити, останній герой. А чи чекати нових кадрових змін – дізнаємося вже скоро.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці