• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Свято, яке перетворилося на акцію протесту: екс-міліціонери вимагали підняття пенсій

Свято, яке перетворилося на акцію протесту: екс-міліціонери вимагали підняття пенсій

Раніше День радянської міліції, тепер же — День ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ. Щорічно 10 листопада в Україні вшановують колишніх правоохоронців і тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків. Вже традиційно біля Головного управління Нацполіції провели молебень та поклали квіти до пам’ятника загиблих міліціонерів.

Цього року святкування несподівано переросло у всеукраїнську акцію протесту. Близько трьохсот колишніх правоохоронців з усієї області з’їхалися до Хмельницького, аби познайомити вище керівництво зі своїми вимогами. Вже багато років екс-міліціонери миряться із несправедливістю, як кажуть: все життя пропрацювали на державу, тепер же не мають за що хліба купити.

Чоловіки кажуть: вимагають перерахування пенсій не спроста. Якщо зарплата теперішнього полісмена становить 8000 гривень, а пенсія 5000, то ветеран міліції, який понад 20 років відслужив у «органах», отримує від 1500 до 2-х тисяч. Окрім цього, колишні правоохоронці вимагають повернути їм  пільги на комунальні послуги. Раніше вони сплачували всього 50%, тепер же — усі 100.

Без скандалу не обійшлося. Колишні працівники правоохоронних органів взялися з’ясовувати стосунки з Головою обласної організації ветеранів МВС. Щоправда, обговорити нагальні питання мирно не вдалося.

Аби заспокоїти людей, їх покликали до управління. Микола Семенишин заявив, він розуміє стурбованих пенсіонерів, позаяк їхні  конституційні права і  справді  порушуються.

Так званий  стіл переговорів раптово переріс у дискусію. Екс-міліціонери не могли стримувати емоцій та слів. Прогнози не надто втішні: оскільки з 1 січня мінімальна зарплатня збільшиться до 3200, відповідно і пенсії зростуть. А поки що їхнього перерахування чекати не варто. Проте на цьому колишні правоохоронці, як кажуть, не зупиняться. Вже готують резолюцію до кабінету міністрів.

Сподіватимемося, що пенсіонери і ветерани міліції таки дочекаються підвищення пенсій та надбавок. А поки змушені мітингувати в надії на краще життя.  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці