• 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Пенсіонери ОВС вийшли на хмельницький майдан – вимагають пенсій та поваги

Пенсіонери ОВС вийшли на хмельницький майдан – вимагають пенсій та поваги

Не шатуни, не рука Кремля, а правоохоронці у відставці. Поліцію вони бачили лише на великих екранах, а своє життя віддали службі у міліції. Проте тепер розуміють, що кілька літер нині визначають їхню долю. Пенсіонери органів внутрішніх справ Хмельниччини вийшли на майдан, аби відстояти свої права.

Нарікають: середня пенсія коливається в районі півтори-двох тисяч гривень, і прогодувати родину на такі гроші в наші часи просто нереально. Окрім того, вже майже рік вони мусять жити без пільг. 50-відсоткова знижка на «комуналку» для них скасована, а нової не прогнозується.

Також додають: їх залишили біля розбитого корита, не до кінця врегулювавши правонаступність між міліцією та поліцією.

Ані дощ, ні холод не прогнали і не настрашили пенсіонерів. Біля меморіалу «Віра. Надія. Любов.» обурених зібралося більше півтисячі — не тільки з міста, а й з області. Погрожують: якщо влада їх не почує і не внесе в Бюджет-2017 — штурмом рушать на Київ.

Вимагають поваги до досвіду, вимагають поваги до себе, адже вони віддали своє життя цій країні і просять заслуженої підтримки.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці