• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Колишні міліціонери перекрили дорогу на Київ

Колишні міліціонери перекрили дорогу на Київ

Вже більше місяця колишні міліціонери борються за свої права – вимагають у вищого керівництва  перерахунку пенсій та  відновлення  пільг на «комуналку».  Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ розпочали серію мітингів із головного управління поліції. Ще на початку жовтня вирушили до пана Семенишина із вимогами та проханнями.

Пообіцяти – пообіцяли, втім, справа перерахунків із мертвої точки так і не зрушила. Відтак, екс-міліціонери вирішили штурмувати Білий дім. Під стінами обласної адміністрації лунали ті ж вимоги та нарікання на владу.

І страйк під ОДА не допоміг. Тож колишні працівники міліції вирушили до столиці. Помітингували  біля Верховної Ради, а коли ж очікуваних результатів знову не здобули – зрозуміли – потрібно діяти значно рішучіше. Відтак, взялися перекривати дорогу.

Близько сотні колишніх міліціонерів  зупинили  автодорожній рух поблизу Сутківців Ярмолинецького району, ходили по «зебрі» та заблокували понад сотню автомобілів, серед них майже 50 вантажівок. Протестувальники пропускали лише медиків та рейсові автобуси з пасажирами.

Страйкарі запевняють: якщо ж і цього разу владці не почують їхніх прохань – поїдуть знову до Києва, щоправда, тоді вимагатимуть відставки міністра МВС України Арсена Авакова.  За місяць пенсіонери та ветерани ОВС змінили чимало локацій, втім, до сих пір не вибороли справедливих пенсій та пільг на комунальні послуги. Сподіватимемося, перекриття траси таки приверне увагу уряду до проблем колишніх міліціонерів.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці