• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Смерть серед білого дня – копи підстрелили психа

Смерть серед білого дня – копи підстрелили психа

Зупинити нападника на смерть. Зранку 30 грудня хмельницькі копи вперше застосували зброю в бік людини. Інцидент трапився на вул. Тернопільській. Екіпаж патрульних якраз їхав на перезмінку, як «Пріус» зупинили перехожі. Останні стверджували – на них напав невідомий із «гостряком».

Як тільки чоловік побачив полісменів, не налякався, а лише активізувався. Став ще більш агресивним і намагався підрізати ще й правоохоронців. Враховуючи те, що на місці події було багато люду, після кількох хвилин вмовлянь копи застосували сльозогінний газ, а також попередньо вистрілили вгору.

Проте, навіть із кулею у нозі нападник залишався активним і далі кидався на оточуючих. Врешті, його таки вдалося затримати, проте мотиви агресивного мужчини встановити не вдалося. Чоловік помер у кареті швидкої. Як стало відомо згодом, із шилом чи то заточкою у руці він кинувся на 3 жінок, 2-м з яких наніс поранення в обличчя.

За непідтвердженою інформацію, чоловік був душевнохворим і стояв на обліку в психлікарні. Окрім того, як розповіли у травмпункті, він наробив шкоди ще до цієї події. З ранами обличчя звернулася одна із медсестер Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру, що на Кам’янецькій.

Два виклики із забито-рваними ранами обличчя надійшли в інтервалі 10-и хвилин. Як відомо попередньо, розслідування злочину на себе візьме обласна прокуратура. Нині відкрито провадження за статею 115 – Замах на вбивство та 345 – Погроза та насилля щодо працівника правоохоронного органу ККУ.

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці