• 05.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Ковзанка замість міських доріг – ожеледиця травмувала рекордну кількість хмельничан

Ковзанка замість міських доріг

Увага – лід! Ходіть як пінгвін. Кожен хмельничанин вийшовши зранку з дому замість асфальту під ногами відчув кригу. Дощ та холодна земля зробили свою справу. Вчорашній пісок змішався зі снігом і створив справжні зимові кучугури льоду. Проте, це лише на словах кумедно – реальність же набагато жорсткіша. Подібне покриття стає причиною численних падінь, та як наслідок – переломів.

У міському травмпункті нині аншлаг. Люди очікують своєї черги цілими годинами. Більшість хмельничан розповідають – рухалися у напрямку роботи, проте втрапили сюди.

Крига зробила свою справу «на славу» і травмовані хмельничани встановили новий рекорд. За 3 години по медичну допомогу звернулося близько 70 людей.

Розлючений натовп у ковзанці під ногами винуватить комунальників. Мовляв – про погану погоду говорили завчасно, та рідне місто не вберегли. При новій посаді нині Новачок Василь – головний очільник управління ЖКГ. Для нього цей ранок – став першим робочим днем і одразу — із таким колапсом.

Каже, намагаються залучати людей додатково, проте результат у прямому сенсі змиває на очах. Дощ не вщухає весь день, що також додає проблем.

Єдине, що залишається робити – бути пильними та чекати, доки лід розтане.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці