• 02.jpg
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 04.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

За борг у дві тисячі гривень жительку села Купин Городоцького району залишили без блакитного палива

Валентина КОВАЛЬКІВСЬКА – жителька села Купин

За борг у дві тисячі гривень жительку села Купин Городоцького району залишили без блакитного палива. Працівники Городоцької філії «Хмельницькгазу» перекрили блакитне паливо у помешканні Валентини Ковальківської. Тим самим залишивши стареньку без змоги приготувати щось собі поїсти.  Сусіди переконані : газівники зробили незаконно.

У будинку жительки села Купин Валентини Ковалівської прохолодно навіть за плюсової температури. Хоч і не самотня ,але  живе одна. Жінка майже весь день лежить у ліжку, бо тривалий час хворіє. Щоби швидко зігрітися та заварити чаю потрібно включити конвертор. Але зробити це проблематично. Жінці перекрили газопостачання через борги.

Валентина КОВАЛЬКІВСЬКА – жителька села Купин, Городоцький район
- Вони приїхали, нахально, кажуть, що відключають газ. Я кажу: не відключайте. Бо не маю чим навіть чаю загріти. То внучка мені привезла електричний чайник. Рік в хаті сиджу. 13 грудня як впала, то сиджу в хаті. Внук приїде, деколи патиків нарубає. А тепер патиків немає. То включав конвертор завжди. То сяду, та й загріюся.

Валентина Володимирівна переконує, що за блакитне паливо завжди платила вчасно. Допоки не захворіла. Тож майже усю пенсію витрачає на ліки. Тому й не могла вчасно розрахуватися за газопостачання. Це підтверджує і  сусідка.

Валентина ЧЕКЕНДА - сусідка
- Вона пенсіонерка. Отримує пенсію 1600 гривен. І так як вона була дуже хворою, вся пенсія йшла на ліки. В неї була заборгованість за два місяці до двох тисяч. 

Сусідка розповідає: борг Валентини Ковальківської становив близько двох тисяч гривень. 10 березня до їхнього села прихали працівники Городоцької філії «Хмельницькгазу». Аби перекрити постачання блакитного палива. Та сусідка стала на заваді. Посперечавшись працівники поїхали… щоб повернутися 15 березня.

Валентина ЧЕКЕНДА - сусідка
- 15 числа приїхали цілим бусом. Взяли і перекрили. Навіть не дивились газову книжку. Всі документи в мене знаходяться. Вони не дивились в газову книжку чи заплачено, чи ні. Перекрили газ.

Та 20 березня борг погасили.  Тепер очікують відновлення газопостачання. У «Хмельницькгазі» про ситуацію Валентини Ковальківської знають. Та пояснюють, працівники діяли в рамках закону.

Віталій РЕЙДА – комерційний директор ПАТ «Хмельницькгаз»

- Був борг майже дві тисячі гривен. І ми змушені були припинити газопостачання. Постачальник споживача попередив. І відповідно надав доручення ПАТ «Хмельницькгаз» і припинили газопостачання даному споживачу. Якщо споживачі не розраховуються постачальник має повне право припинити газопостачання даному споживачу після того, як його повідомлять.

Таких боржників на Хмельниччині чимало. Станом на перше березня борги за блакитне паливо в області становлять 250 мільйонів гривен. Тому у «Хмельницькгазі» змушені припиняти газопостачання споживачам.
Віталій РЕЙДА – комерційний директор ПАТ «Хмельницькгаз»
- В березні місяці ми припинили газопостачання 94 споживачам. Це стосується населення з першого березня цього року. Якщо припиняється газопостачання і відновлюється потім газопостачання треба буде сплатити за ці послуги підприємству.

Аби уникнути відключення, споживачів закликають боргів уникати. Зробити це можна оформивши субсидії, чи зробити реструктуризацію заборгованості. За три місяці 2017 року таких договорів укладено вже понад три сотні. 

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці