• 05.jpg
  • 03.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 02.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Врятувати полісмена: чоловікам, що стріляли у психа, світить в’язниця

Врятувати полісмена: чоловікам, що стріляли у психа, світить в’язниця

Той  ранок надовго врізався у пам’ять  хмельничанам. 30 грудня 46-річний чоловік почав кидатися на людей із гострим предметом у руках. Психічноневрівноважений мужчина поранив трьох жінок. Зупиняли його аж 2 екіпажі поліції, і врешті таки зупинили – зрешетивши нападника кулями. Зловмисник помер у кареті швидкої. Проте, тепер зловмисниками стали самі полісмени. Нещодавно завершилося службове розслідування з цього питання.

Працівників обох екіпажів визнали винними, 3-м внесли догани до особової справи. Двоє чоловіків втратили місця в лавах поліції – Сергія Акаєвича понизили у посаді, а Ярослава Болюха взагалі звільнили. Нині уже колишній полісмен із друзями та адвокатом – на Проскурівській. Збирають підписи на підтримку правоохоронців, адже певні – діяли згідно із законом.

Речник патрульної поліції, Роман Мартинюк, певен, що його колеги чинили «як слід». Розповідає, сам Ярослав навіть має нагороду від Арсена Авакова за врятовану від самогубства жінку. До того ж, чоловік брав участь ще не в одній героїчній історії.

Майже за півтори години збору підписів рахунок тих, хто підтримує дії правоохоронців, перейшов на сотні. Адвокат же наголошує – будуть вимагати додаткової експертизи, адже в іншому випадку навіть не зрозуміло, навіщо сучасним копам зброя.

Проте, не усі хмельничани визначають дії полісменів, як об’єктивні та справедливі. Частина висловлює своє невдоволення в соціальних мережах, інші обурені, проте замість висловитися, воліють кидатися на камеру.

Думки різняться, проте факти незмінні. Правоохоронцям нині світять виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 3 років або позбавлення волі до 2 років. І це рішення, в основному, залежить від службового розслідування.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці