• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Заступник Семенишина збирав «данину» з підлеглих

Заступник Семенишина збирав «данину» з підлеглих

Не щастить головному полісмену Миколі Семенишину із заступниками. Немов хтось його «зурочив». То пальне вони зливають та пускають «на ліво», а потім тікають на пенсію, то рука на харчі для бійців піднімається. А от самому Семенишину закидають, що приторговує побутовою хімією. І от нова історія. У стінах ГУНП “схопили за руку” 40 річного полковника.

А полковник був із підприємливим хистом. Кажуть, наполегливо рекомендував керівникам підрозділів поповнити рахунок своєї банківської картки. Все ж бо для благородних цілей: капличку відремонтувати та відзняти ролик про доблесну поліцію. Як з’ясувалося згодом, «кіна не буде». Наразі Генпрокуратурою йому оголошено підозру.

Майже рік за ним пильно стежили. Як встановили оперативники, отримані кошти –  а це понад 30 тисяч гривень  – чиновник поклав до власного гаманця. Гроші він отримував безпосередньо у відділеннях банку, через термінали та в онлайн-режимі. Тепер поліцейському начальникові “світить” термін до 8 років за шахрайство та зловживання службовим становищем. У його кабінеті та домівці провели обшуки. До суду вже подали клопотання про обрання міри запобіжного заходу – цілодобовий домашній арешт.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці