• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

«Взяли» наступного дня після грабежу

«Взяли» наступного дня після грабежу

Майже бойовик, от тільки реалістичність його вражає. Тієї ночі злодії озброїлись ломом, вдяглися у чорне, свої обличчя сховали за балаклавами та навіть змінили голос. Так пішли на темну справу.

Вони відтиснули ломом пластикове вікно і пробралися до будинку 59-річної жінки. Господиня була вдома сама, і тієї ночі боронити її було нікому. Чоловіки зв’язали потерпілій руки та ноги скотчем, а потім, погрожуючи розправою, почали вимагати гроші. Їй не залишилось нічого, як сказати, де лежать цінності.

Жінка пережила справжнє жахіття. Злодії забрали 3 тисячі доларів, 4 тисячі євро, тисячу гривень, золоті прикраси та декілька банківських карток.

Уже на другий день після розбої чоловіків спіймали. Їм по 43 та 53 роки відповідно. Обоє раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Один із них наркозалежний. Правоохоронцям вдалося вилучили вкрадені гроші, проте деякі коштовності злодії вже встигли здати до ломбарду.

Крім того, у ході досудового розслідування, правоохоронці встановили, що на рахунку цього кримінального дуету ще близько трьох десятків крадіжок з будинків на території Хмельницького, Ярмолинецького районів та обласного центру. Наразі чоловіки під замком. Вони можуть втрапити до клітки на 12 років.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці