• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

ЯК ЗАРОБИТИ НА ГОРІХАХ ЗНАЮТЬ У ГОРОДОЦЬКОМУ РАЙОНІ

Владислав Бігун із села Завадинці

Волоські горіхи достигли, і заготовачі чекають на постачальників сировини для виробництва кондитерських виробів із додаванням грецького горіха. Жителі нашої області активно обтрясають плоди в горіхових лісосмугах, лущать їх та очікують на гідну винагороду. Однак, не всяка продукція цікавить покупців, а тільки якісна-як у садівника, котрий вивів новий сорт горіха в селі Завадинці Городоцького району, і має від того стабільний прибуток кожного сезону. Тож далі-про горіховий бізнес та його королів.

У Завадинській господі садівника ростуть кілька дерев грецьких горіхів. Всі цього року вродили щедро.

Владислав БІГУН.

- Є плоди, я їх ще не позбивав, бо ми не справляємося, так багато урожаю.
Для звичайних горіхів, посаджених ще батьками, чоловік навіть змайстрував спеціального верстата для лущення. Проте, таку роботу планує залишити на довгі зимові вечори. Бо зараз переймається іншим-як без втрат зібрати горіхи зі свого улюбленого дерева. Це-гордість горіховода, новий сорт грецького горіха за назвою села-«Завадинський».
Горіхів цього року дійсно багато, і на ринку передбачається висока конкуренція. Але наш господар не хвилюється: жоден горіх не зрівняється з «Завадинським» за якісними показниками.

Владислав БІГУН.

- От в мене в руках є звичайний горіх і «Завадинський». Цей важить 10 грамів, а цей а цей в два рази більший, а вага не більша. Тут 10, а тут 13. Защот тонкої шкаралупи, і вроді пустушка, а яке то насправді золото.

Тонка шкаралупа, крупна, біла й солодка серцевина-за такі горіхи заготовачі заплатять дорого. Та господарі вирішили піти далі в горіховому бізнесі та вирощують сіянці й саджанці «Завадинського». На які на ринках неабиякий попит.

Поділля - центр

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці