• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Видатні земляки

Герега Олександр Володимирович

Олександр Володимирович Герега – народний депутат України, засновник ТОВ «Епіцентр К», президент Федерації важкої атлетики України, Заслужений працівник сфери послуг України

Герега О.В.

Олександр Володимирович народився 27 червня 1967 р. у м. Городок Хмельницької області. Закінчив Городоцьку середню школу №1. З 1984 по 1985 рр. навчався у Городоцькому філіалі Хмельницького ПТУ №17. З 1985 по 1987 рр. проходив строкову службу у лавах радянської армії. З 1987 по 1990 рр. навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування». Трудовий шлях розпочав у 1990 р. на посаді експедитора Городоцької міжрайбази, де працював до 1991 р.

У 1991 р. переїхав до міста Києва і займався різними видами підприємницької діяльності. Все, за що брався молодий бізнесмен, успішно розвивалося і ставало кращим. Створював робочі місця і забезпечував киян якісними та недорогими будівельними матеріалами.

Будівельно-господарська мережа «Епіцентр К»

Будівельно-господарська мережа ''Епіцентр К''

Але бажання зробити вагоміший внесок у розвиток столиці та всієї країни не залишало талановитого підприємця, й у 2003 р. з’явився проект вдосконалення національного ринку товарів та послуг, який отримав назву «Епіцентр К». Завдяки неабияким організаторським здібностям Олександра Володимировича Гереги, його цілеспрямованості у досягненні мети, а також ретельному вивченню світового досвіду, досконалому знанню національного ринку, асортименту та якості товарів та послуг втілилась у життя найпродуктивніша та найефективніша система продажів.

Початком стало відкриття в 2003 р. в м. Києві першого будівельно-господарського гіпермаркету, в якому обслуговування покупців проводилось на європейському рівні. Дотримуючись своєї місії – «Лідерство в технологіях та якості послуг – наш шлях до споживача», компанія забезпечила впровадження в одному торговельному закладі комплексу пропозицій: коли в одному місці покупець може придбати все, що йому необхідно для ремонту та облаштування оселі.

Національна будівельно-господарська мережа «Епіцентр К» стрімко росте, і на сьогодні в Україні вже функціонують 43 гіпермаркети (36 в регіонах та 7 у столиці).

Високий рівень організації торгівлі, широка популярність у населення країни дозволили ТОВ «Епіцентр К» неодноразово ставати переможцем міжнародного фестивалю «Вибір року в Україні» в номінації «Мережа року магазинів будівельних матеріалів».

У червні 2009 р. відбулася визначна подія - після ретельного вивчення динаміки розвитку, а також широкого спектру товарів і послуг мережі керівництво Європейської Асоціації Роздрібної Торгівлі системи DIY, до якої входять найбільші та найсучасніші мережі будівельних гіпермаркетів, ТОВ «Епіцентр К» запросили до вступу в асоціацію.

Герега О.В., Герега Г.Ф.

В червні 2016 р. відбулися урочисті відкриття сучасних торговельних центрів «Епіцентр К» у м. Шепетівка Хмельницької області та с. Шкарівка Білоцерківському району Київській області.

Детальніше про компанію «Епіцентр К» >>>

Благочинна діяльність

Як засновник ТОВ «Епіцентр К», Олександр Володимирович Герега турбується не лише про розвиток торговельної мережі та добробут колективу, а й спрямовує значні зусилля на фінансування соціальних та гуманітарних проектів. Зокрема, товариством постійно надається допомога ветеранам війни, афганцям, чорнобильцям, воїнам АТО. Незмінним пріоритетом Олександра Володимировича та його компанії є захист дітей, особливо допомога хворим дітям, а також дітям-інвалідам. Велика допомога надається важкохворим, які потребують дороговартісного лікування.

Спорт – це життя
Незмінним пріоритетом Олександра Володимировича та його компанії є захист дітей та створення умов для їхнього розвитку. Його турбота не обмежується Києвом.

Спорт – це життя

Так, 14 вересня 2008 р. в м. Городок на Хмельниччині було відкрито спортивний клуб «Епіцентр», в якому діти мають змогу займатися спортом під керівництвом досвідчених фахівців.

Українська мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» стала першим національним спонсором ЄВРО-2012.

18 січня 2011 р. під час офіційної церемонії з нагоди оголошення компанії «Епіцентр К» першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 генеральний директор УЄФА Events SA Девід Тейлор разом із засновниками компанії «Епіцентр К» Олександром і Галиною Герегами підписали договір про співпрацю.

16 жовтня 2014 р. у Городку відбулися історичні грандіозні події – відкриття сучасного європейського спорткомплексу «Епіцентр» та Чемпіонату України з важкої атлетики. Детальніше >>>

3 липня 2015 р. відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного комплексу «Епіцентр» у м. Хмельницький. Детальніше >>>

16 жовтня 2015 р. було відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр» у м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Детальніше >>>

Також було проведено багато капітальних ремонтів спортивних залів у 192-му виборчому окрузі Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони).

Житлово-комунальне господарство

Місто Городок отримало для потреб комунального господарства багато одиниць техніки:

• КАМаз-Євро-3;
• Автомобіль-автовишка;
• Трактор МТЗ-82;
• Автомобіль ГАЗ-3309, цистерна асенізаційна;
• УАЗ – АС-4 для перевезення робітників;
• 4 автобуси «Богдан – 93-02» для міського та приміського перевезення громадян;
• Причіп тракторний двухосний.

Відсутність коштів на фінансування житлово-комунального господарства, ремонт житлового фонду, доріг міста та інші потреби спонукали представників міської ради звернутися з проханням до інвесторів про допомогу. Олександр Володимирович, наш земляк і благодійник, дізнавшись про мізерний міський бюджет, про чималі проблеми із фінансуванням ЖКГ, не відмовив у допомозі.

Народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою та громадською організацією «За конкретні справи» проведена значна робота з покращення матеріально-технічної бази житлових будинків. Так, в м. Городок проведено повну заміну старого покриття дахів 45-ти житлових будинків, 4-х дитячих закладів, 6-х шкіл.

Від Олександра та Галини Герег смт. Сатанів отримало для потреб комунального господарства сміттєзбиральну машину. Також було подаровано 7 нових автомобілів швидкої допомоги для Городоцького району.

За фінансової підтримки Гереги О. В. в м. Городок було проведено ремонт ділянок доріг з асфальтним покриттям по вулицях Шевченка та Грушевського.

Лікарні та ФАПи Городоцького району

• Надано будівельних матеріалів для ремонту 21 ФАПу;
• Надано будівельних матеріалів для ремонту 4 амбулаторій;
• Капітально відремонтовано 3 ФАПи;
• Капітально відремонтовано 2 амбулаторії;
• Перекрито дахів на приміщеннях 3 лікарень;
• Капітально відремонтовано приміщень 2 лікарень.

27 червня 2009 р. рішенням сесії Городоцької міської ради Олександру Володимировичу Герезі присвоєно звання «Почесний громадянин міста Городок».

28 жовтня 2012 р. Олександр Володимирович Герега обраний народним депутатом України від 192-го виборчого округу Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони).

В квітні 2013 р. Олександр Володимирович Герега був обраний Президентом Федерації важкої атлетики України.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 р. в одномандатному виборчому окрузі №192 Хмельницької області вдруге здобув переконливу перемогу (73,86% голосів виборців – найкращий результат по Україні) і був обраний народним депутатом України VIII скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Член груп з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки; Королівством Іспанія; Італійською Республікою; Республікою Польща.

8 квітня 2015 р. удостоєний звання «Найкращий спортивний організатор року» за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури в рамках IX Всеукраїнської премії «Герої спортивного року».

Нагороджений орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України та професійне керівництво підприємством – лідером галузі. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

Головною метою свого життя Олександр Володимирович вважає духовне та економічне відродження рідної Хмельниччини та всієї України.

Своєю багаторічною плідною діяльністю завоював загальну повагу, визнання громадян Городоччини, України.
 

Телевізійний сюжет про Олександра Володимировича Герегу, який демонструвався по каналу «Поділля-Центр» 25.09.2012 року

 Україна будується не патріотичними гаслами, а патріотичними справами!

 

Частина 1

 

Частина 2

Відвідайте Сайт народного депутата України Гереги О.В.

Спортивний клуб "Епіцентр" 

Ремонт покрівель 

Сімка лідерів на Хмельниччині 

Прес-конференція представників обласних та районних засобів масової інформації 

Олександр Герега : "Спорт - це життя!" 

Савченко А.В.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці