• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Спортивний клуб

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Zumba® fitness

zumba01

Зумба ( англ. zumba ) — танцювальна фітнес-програма на основі латинських і світових ритмів. Автором є Альберто Перес, фітнес-інструктор із Колумбії.

Заняття в групі по zumba-фітнесу – це цікаво, весело й ефективно. Недарма цей вид тренувань стає все більш та більш популярним на Заході. Багато фітнес-центрів та танцювальних студій США, Канади і Європи давно ввели класи із zumba-фітнесу у свої базові програми тренувань. Адже саме цей вид занять не тільки допомагає моделювати тіло, але й дарує безліч позитивних емоцій.

Даний напрямок фітнесу з'явився в 90-х роках минулого століття в Колумбії. Перший хореограф, що поєднав в одному тренуванні елементи латиноамериканських танців і різних вправ для схуднення, був Альберто Перес. Він багато років активно співпрацював із відомими світовими зірками, а саме: Шакірою і Дженніфер Лопес.

Спочатку Zumba передбачала використовувати тільки елементи гарячих латиноамериканських танців. Однак з роками цей напрямок розвинувся, і тепер за одне тренування можна опанувати базові кроки і рухи з практично всіх видів танцю (hip-hop, класичні бальні танці і навіть балет).

У чому відмінність zumba-фітнесу від танців, шейпінгу?

Zumba – це чудове кардіотренування для тих, хто мріє схуднути, підтримувати форму або моделювати своє тіло. Zumba-фітнес передбачає виконання специфічного набору вправ, розроблених спеціально для різних видів м'язів. При їх багаторазовому повторенні під різні ритми відбувається навантаження на м'язи, тренується дихальна і серцево-судинна системи, підвищується рівень загальної витривалості організму. Всі рухи вивчаються по черзі, а після виконуються під музику, що робить заняття різноманітними та веселими. Загалом zumba-фітнес дуже нагадує танцювальний клас, але з цілеспрямованим нахилом на роботу певних м'язів.

Zumba :

- стимулює схуднення;
- допомагає моделювати тіло;
- тренує дихальну і серцево-судинну системи;
- розвиває почуття ритму і вчить рухатися під музику;
- розвиває пластику і спритність;
- дарує масу приємних емоцій.

Бац Оксана Олександрівна

Бац Оксана Олександрівна - 
Ліцензований інструктор ZIN™
Zumba® Fitness
Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.
STRONG by Zumba®
Магістр з фітнесу та рекреації

Початок тренувань о 19:00 год.  

Запрошуємо на фітнес у ритмі танцю !!!

>>> Новорічна "Зумба" >>>

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці