• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Фотогалерея

Свято випускників 2019

Свято випускників 2019Галерея
Випускний вечір - це така мить, що буває один раз у житті одинадцятикласників.
29 червня в приміщенні Городоцького спортивного комплексу «Епіцентр» зібралися прекрасні, як сама юність, дівчата і юнаки – на порозі майбутнього життя. Серед них – майбутні інженери і програмісти, вчителі, дизайнери, військові, будівельники, лікарі та представники інших важливих і шанованих професій.
Окрім винуватців урочистостей цього святкового вечора, зібралось дуже багато людей: учителів, батьків і рідних учорашніх школярів, а також чимало гостей для того, щоб привітати випускників усіх шкіл м. Городка зі вступом у доросле життя.

Детальніше...

МАШИНА ЧАСУ

МАШИНА ЧАСУФотогалерея
Шановні відвідувачі сайту «Наш Городок»
Редакція сайту збирає старі фотографії м. Городка та району для рубрики «МАШИНА ЧАСУ». Звертаємося із проханням надіслати на нашу електронну адресу скановані старі фотографії або надіслати лист про наявність у Вас їх.
Прізвища власників світлин буде вказано при використанні в рубриці.
Дякуємо за підтримку проекту.

Детальніше...

Ремонт покрівель

Ремонт покрівель  Галерея
У приймальню народного депутата України Гереги Олександра Володимировича (м. Городок, вул. Грушевського, 59, тел. 3-34-84) поступило багато колективних звернень від громадян м. Городка з проханням провести капітальний ремонт покрівель багатоповерхівок, в яких вони мешкають.
Представляємо галерею будинків м. Городка, на яких проведено заміну старої покрівлі на нову. По мірі виконання робіт галерея буде поповнюватись новими фотографіями.

Детальніше...

Фотографії 30-х років

Фотографії 30-х років   Фотогалерея
Історичні фотографії з книг "Пам'ятки архітектури Подільської губернії" та "Місто Сатанів Подільської губернії", автор Стефан Таранушенко.
А також фотографії з фонду Городоцького краєзнавчого  музею, та приватних колекцій. 

Детальніше...

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці