• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Геральдика

Герб та прапор району

Герб Городоцького району

Герб Городоцького р-ну

Щит перетятий навпіл срібним хвилястим поясом, що символізує річку Збруч, на лівому березі якої знаходиться Городоцький район. Горішня частина розтята срібним нитяним стовпом на дві рівні частини. У правій – золоте усміхнене сонце на лазуровому полі (символ Поділля).
На другій глек –лійка лікувальної води. У долішній - на червоному полі-золотий хрест з розширеними , заокругленими раменами на чорній вигнутій базі (символ пам’яті та скорботи).
Золотий намет вінчає корона з трьох колосків пшениці , обабіч – дві синьо-жовті стрічки. На колосся накладено старий герб міста Городка. Герб обрамований дубовим вінком.

Прапор Городоцького району

Прапор Городоцького р-ну

Прямокутне полотнище (співвідношення сторін 2:3) зеленого кольору з жовтою (з/100 завширшки) облямівкою.
По краях (1/8 ширини прапора) дві вертикальні білі смуги (1/2 ширини прапора), що символізують річки Збруч та Смотрич , які протікають територією Городоцького району.

Нагрудний знак «За заслуги перед Городоччиною»

За заслуги перед Городоччиною

Червоний хрест з розширеними, заокругленими раменами, обрамований золотом. На Хресті -16 променеве золоте сонце з срібним ободом, де розміщено напис «За заслуги перед Городоччиною. В центрі Герб Городоцького району.
Колодка – зелена стрічка з двома білими смугами (прапор Городоцького району).

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці