• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Спортивний клуб

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спортивний комплекс "Епіцентр" м. Кам'янець Подільський

 

Спортивний клуб ''Епіцентр'' м. Кам'янець Подільський, вул. Драй Хмари, 30а

Спортивний комплекс "Епіцентр" м. Кам'янець Подільський, вул. Драй Хмари, 30а

3D панорама спортивний клуб ''Епіцентр'' м. Кам'янець Подільський, вул. Драй Хмари, 30а

16 жовтня 2015 у Кам'янець-Подільському під патронатом президента Федерації важкої атлетики України, народного депутата України Олександра Гереги було відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр». Площа комплексу становить близько 1800 квадратних метрів і включає  два спеціалізованих важкоатлетичних зали на 12 та 11 помостів, готель на 36 місць, їдальню, тренажерний зал, реабілітаційний блок (масажний кабінет, сауна, гідромасажний бокс).

Олександр Володимирович Герега

Участь у церемонії відкриття комплексу взяли почесні гості: перший віце-президент Національного олімпійського комітету Равіль Сафіуллін, радник міністра молоді та спорту України, призер Олімпійських ігор Ніна Уманець, народний депутат України Володимир Мельниченко, художник і громадський діяч Сергій Поярков, мер Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич, віце-президент ФВАУ Іван Черноног, директор спорткомплексу «Епіцентр» Вадим Рудяк і   президент ФВАУ, народний депутат України Олександр Герега.

Під час урочистої частини заходу керівництво ФВАУ відзначило цінними призами членів юнацької, юніорської та молодіжних збірних команд за успіхи у 2015 році на міжнародних змаганнях. Також почесні гості на згадку про пам'ятну подію взяли участь у символічній церемонії та висадили 7 дерев перед новим спорткомплексом.

Першими ж випробовували поміст нового суперсучасного спортивного комплексу учасники чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків до 13 і 15 років, який проходив з 17 по 19 жовтня. 

Андрій САВЧЕНКО

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці