• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Культура

Масштабні танцювальні конкурси

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв ''Перлина Кам’янця''Культура
У жовтні на Хмельниччині відбулися два масштабні танцювальні конкурси. Один із них – 21 жовтня, у Кам’янці-Подільському, під назвою «Перлина Кам’янця». Інший – 28 жовтня у Хмельницькому – «ART-DANCE 2018». У кожному з цих конкурсів взяв участь колектив «Колібрі». Причому - всі чотири групи.
- Наймолодші танцюристи «Колібрі» виконали танець «Чарлики», - розповідає Оксана Радюк, художній керівник зразкового танцювального ансамблю «Колібрі», - молодша група – танок «Байкери», середня – «Офіціантки», і найстарші дітки поїхали на конкурс із танцем «Рояль».

Детальніше...

На святі випускників

На святі випускниківКультура

29 червня в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті та коледжі інституту відбулися урочистості з нагоди свята випускників.

Городоцька художня школа на це свято представила виставку дитячих робіт, а зразковий ансамбль сучасного танцю «Колібрі» Городоцького РБК подарував усім присутнім два танці: «Чарлі Чапліни» та «Танець байкерів».

Детальніше...

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016»

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016»Культура
25-27 листопада 2016 року в м.Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016».Організатори фестивалів-конкурсів ВГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга" та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха "DS SOUND".
У фестивалі взяли участь сотні обдарованих дітей та молоді, творчі особистості, артисти в категорії «Професіонали» з різних куточків України, Польщі та Білорусії. На фестивалі мали можливість продемонструвати свою майстерність й вихованці зразкового аматорського ансамблю танцю «Колібрі Городоцького районного Будинку культури.

Детальніше...

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтваКультура
9 листопада 2016 року в приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулися урочисті заходи до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на яких були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.
Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької районної державної адміністрації Олег Федоров, заступник міського голови Олена Матвєйцева, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Детальніше...

БОЖЕ, УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ

БОЖЕ, УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИКультура
На виконання Наказу управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках переатестації аматорських колективів, що носять почесні звання «Народний» та «Зразковий» 22 квітня 2015 року в приміщенні Городоцького районного Будинку культури пройшов огляд творчих колективів району під назвою «Боже, Україну збережи», який проводився з метою подальшого розвитку аматорського мистецтва, розкриття творчих здібностей, підвищення рівня сценічної культури, виконавської майстерності та обміну досвідом учасників аматорських колективів.

Детальніше...

Зразковий фольклорний дитячий ансамбль "ЩЕДРИК"

Зразковий фольклорний дитячий ансамбль 'ЩЕДРИК'

Культура
Дитячий ансамбль «ЩЕДРИК» створено в 1992 році, а в 1993 році йому присвоєно звання «Зразковий».
Першим керівником колективу був Микола Григорович Стан.
З 1996 року керівник ансамблю Гумінська Надія Павлівна .
Крім основного складу колективу, організована молодша група дітей початкових класів.
У репертуарі ансамблю українські народні пісні та фольклорні композиціі з місцевого фольклорного матеріалу: «Ми йдемо з колядою», «Прийди, весно!», «Ой на Івана та й на Купала», «Ой снопе, снопе».

Детальніше...

Народний аматорський хор ветеранів

Народний аматорський хор ветеранів

Культура
При Управлінні праці та соціального захисту населення Городоцької районної державної адміністрації в 2004 році був створений аматорський колектив. Керувати хором було запропоновано Величку Івану Григоровичу. Після перших виступів на сцені районного Будинку культури хор став поповнюватися новими учасниками з працівників управління і талановитих жителів міста. За короткий період була підготовлена змістовна програма, з якою хор став успішно виступати перед працівниками управління, виїжджати з концертами у військовий санаторій м. Хмельницького, Сатанівський санаторій «Товтри». В репертуарі колективу народні пісні та пісні українських авторів...

Детальніше...

Народний аматорський ансамбль танцю «Мрія»

Народний аматорський ансамбль танцю  «Мрія»

Культура
Починав свою діяльність ансамбль «Мрія» в 1961 році з невеликої танцювальної групи. В 1967 став переможцем обласного і республіканського фестивалів самодіяльного мистецтва, йому присвоїли почесне звання сомодіяльного народного ансамблю танцю.
В 1972 році колектив ансамблю танцю «Мрія» став золотим лауреатом республіканського фестивалю самодіяльного мистецтва. Неодноразово виступав перед жителями міста, району та області на святі Івана Купала, Дні міста, заходах до Дня молоді, Дня Незалежності.

Детальніше...

Підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий районний та міський клубний заклад

Підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий районний та міський клубний заклад

Культура
З метою активізації діяльності закладів культури Хмельницької області, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування жителів міст та селищ, вирішення проблем фінансування міських клубних закладів, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем галузі з 15 березня до 15 листопада 2013 року в Хмельницькій області проходив обласний огляд-конкурс на кращий районний та міський клубний заклад.
У конкурсі взяли участь 20 районних та 8 міських клубних закладів.

Детальніше...

Колектив сучасного танцю "Колібрі"

Ансамбль сучасного танцю 'Колібрі'

Культура
Ансамбль сучасного танцю "Колібрі" заснований у 2006 році, керівник ансамблю Леньга Неля Миколаївна. В ансамблі налічується близько 60 учасників віком від 5 до 13 років.

За час існування колективу проведено багато концертів та виступів на різних концертних майданчиках міста та району . Учасники ансамблю неодноразово брали участь у міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах, де завжди посідали призові місця та відзначалися Почесними грамотами та кубками...

Детальніше...

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці