• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Культура

Народний аматорський хор ветеранів

Народний аматорський хор ветеранів

При Управлінні праці та соціального захисту населення Городоцької районної державної адміністрації в 2004 році був створений аматорський колектив. Керувати хором було запропоновано Величку Івану Григоровичу. Після перших виступів на сцені районного Будинку культури хор став поповнюватися новими учасниками з працівників управління і талановитих жителів міста. За короткий період була підготовлена змістовна програма, з якою хор став успішно виступати перед працівниками управління, виїжджати з концертами у військовий санаторій м. Хмельницького, Сатанівський санаторій «Товтри». В репертуарі колективу народні пісні та пісні українських авторів.

Традиційно хор є постійним учасником урочистостей, що проходять в м. Городку: до Дня захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого дня, Дня Перемоги, Дня Незалежності України. За успішний виступ на Першому обласному фестивалі - конкурсі ветеранських хорових колективів, присвяченого 18-й річниці Незалежності України та 65-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників, хоровий колектив нагороджений Дипломом ІІІ ступеня. 24 серпня 2009 року колектив занесено на районну Дошку пошани – «Кращі люди Городоччини»,а в 2011 році запрошено на зйомки програми в обласний телепресцентр «Поділля – центр».

Уже більше як вісім років у місті Городку функціонує аматорський хоровий колектив ветеранів під керівництвом Величка Івана Григоровича, спів яких мали можливість почути мешканці нашого міста. Варто відмітити, що творча група активно бере участь у розвитку пісенної духовності краю та нагороджена численними подяками, грамотами, дипломами.

29 грудня 2008 року Міністерством культури та туризму України було присвоєно звання «Народного аматорського хору ветеранів». Сумним фактом для учасників хору стала смерть талановитого наставника – Величка Івана Григоровича.

Козлова Катерина Валентинівна

З 1 жовтня 2013 року хор очолила молодий, активний до дій, працівник Будинку культури Козлова Катерина Валентинівна. Закінчила Теребовлянське вище училище культури за спеціальністю - народне пісенне мистецтво ( хоровий спів). За короткий період роботи молодий керівник хору взяв участь у концертних програмах з хором: були запрошені на свято української писемності та мови, 9 листопада 2013 відбувся святковий концерт народного хору «Червона калина» (м. Городок) у Слобідці Підлісноолексинецькій., 16 листопада 2013 взяли участь в урочистостях з нагоди Дня села в Немиринецькому СБК, 21 листопада 2013 – у .благодійному концерті в Городоцькому Будинку Милосердя, 21 січня 2014 - у творчому звіті району, присвяченому 200- річчю від дня народження Т.Г. Шевченка,а також у вібірковому етапі міжрайонного вокально – хореографічного фестивалю-конкурсу аматорських колективів та виконавців «Жінка. Мати. Берегиня».

Народний аматорський хор ветеранів

За короткий час роботи Катерина Валентинівна підготувала хор до присвоєння звання «Народний аматорський», що і відбулосяі 25 березня 2014 року.
У комісії були: Бідюк Микола Васильович – заслужений працівник України,
заввідділом народного відділу, методист – Серветник Олександр Миколайович,
заступник директора області – Ільїнська Олена Василівна ОНМЦКіМ.

Катерина Козлова фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці