• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Культура

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016»

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016»

       25-27 листопада  2016 року в м.Львів  відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий парад 2016».Організатори фестивалів-конкурсів ВГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга" та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха "DS SOUND". 

    У фестивалі взяли участь сотні обдарованих дітей та молоді, творчі особистості, артисти в категорії «Професіонали» з різних куточків України, Польщі та Білорусії. На фестивалі мали можливість продемонструвати свою майстерність й вихованці зразкового аматорського ансамблю танцю «Колібрі» Городоцького районного Будинку культури.

За результатами участі у фестивалі ансамбль танцю «Колібрі» посів 1-е місце у двох вікових категоріях. За призові місця наших «колібрят» нагородили  кубками фестивалю, дипломами та сертифікатами на участь в Міжнародних фестивалях-конкурсах знижкою  50%, а також знижку у розмірі 300 євро на фестиваль у Болгарії у м. Кітен.

Загальне фото

    Керівників колективу Оксану Радюк та Нелю Леньгу нагороджено дипломом за активну роботу з розвитку дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України. Вітаємо учасників  із вдалою творчою поїздкою та перемогами й бажаємо подальших творчих успіхів!

Ольга Федорова

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці