• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Культура

Масштабні танцювальні конкурси

Танець

У жовтні на Хмельниччині відбулися два масштабні танцювальні конкурси. Один із них – 21 жовтня, у Кам’янці-Подільському, під назвою «Перлина Кам’янця». Інший – 28 жовтня у Хмельницькому – «ART-DANCE 2018». У кожному з цих конкурсів взяв участь колектив «Колібрі». Причому - всі чотири групи.

- Наймолодші танцюристи «Колібрі» виконали танець «Чарлики», - розповідає Оксана Радюк, художній керівник зразкового танцювального ансамблю «Колібрі», - молодша група – танок «Байкери», середня – «Офіціантки», і найстарші дітки поїхали на конкурс із танцем «Рояль».

У Кам’янці-Подільському «Колібрі» не лише здобув перемогу на конкурсі, а й отримав сертифікат на 500 євро для участі у престижному Міжнародному конкурсі в Болгарії та звукову колонку.

У Хмельницькому городоцьких танцюристів оцінювало зіркове журі у складі учасників шоу «Танцюють усі» - Віктора Томашика, Олександра Лещенка, Марії Козлової та Христини Заяць.

- Дуже масштабний конкурс, - каже Оксана Радюк. - Це була боротьба за 100 тисяч гривень, і нашим вихованцям вдалося здобути один срібний кубок та три кубки «Золотого чемпіона». Таким чином, ми потрапили до супер-фіналу конкурсу, який відбудеться у Києві. В той же час, ми, керівники танцювального колективу щиро вдячні батькам наших вихованців за підтримку, розуміння та супровід під час поїздок на конкурси, а також за сприяння - народному депутату України Олександру Герезі та його команді «За конкретні справи».

Отже, танцюристи «Колібрі» знову наполегливо тренуються, відшліфовують рухи, бо ж прагнуть достойно представити Хмельниччину, зокрема, й Городок, на Всеукраїнському рівні та виграти 100 тис. грн.

Наталія ПОПОВИЧ

Танець "Рояль"

Танець "Офіціантки"

 

Танець "Байкери"

 

Танець "Чарлі Чапліни"

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці