• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Відбулося представлення голови Городоцької райдержадміністрації

Кордас Жанна Анатоліївна

Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 20 лютого 2020 року №117/2020-рп головою Городоцької районної державної адміністрації призначена Кордас Жанна Анатоліївна.

 З такої нагоди з візитом на Городоччину завітали депутати Верховної Ради України Стефанчук Микола Олексійович та Ватрас Володимир Антонович.

 У залі засідань адмінбудинку районної ради та районної державної адміністрації зібралися депутати районної ради, керівники установ , організацій, органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, працівники управлінь, відділів, секторів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, засобів масової інформації.

 Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш представив новопризначену голову Городоцької районної державної адміністрації Жанну Кордас.

 Перед присутніми виступив депутат Верховної Ради України Володимир Ватрас, який у своєму виступі зазначив, що сьогодні, як ніколи, потрібна консолідація усіх гілок влади і суспільства в цілому. Адже, наразі, в країні складна ситуація через бойові дії на Сході нашої держави, через це усі ми маємо бути виваженими у прийнятті рішень та самовіддано працювати на благо України. А з метою вирішення актуальних проблем сьогодення необхідно втілювати у життя ті реформи, які мають суттєво покращити якість життя громадян і загалом соціально-економічний розвиток як окремого району так і всієї країни.

 Крім того, Володимир Антонович ознайомив присутніх із трудовою біографією новопризначеної очільниці району, побажав Жанні Анатоліївні успіхів, високих результатів та вагомих досягнень у роботі.

Із призначенням на посаду Жанну Кордас привітала голова районної ради Ольга Зелінська та інші керівники району і міста. Жанна Анатоліївна подякувала за довіру, висловила сподівання на плідну співпрацю та розуміння. Також вона підкреслила, що докладатиме максимум зусиль для вирішення завдань на благо розвитку Городоцького району.

 Біографічна довідка

 Кордас Жанна Анатоліївна , 1979 року народження. Народилася у м.Хмельницький.

 Вищу освіту здобула у 2003 році в Хмельницькому інституті економіки і підприємництва.

 У 2005 році розпочала свою трудову біографію на посаді архіваріуса, з 2006 до 2014 року працювала секретарем судових засідань, помічником судді господарського суду, помічником заступника голови суду.

 У 2014 році була призначена на посаду головного юрисконсульта відділу лізингу та правового забезпечення Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

 З 2017 року до лютого 2020 року – заступник директора Хмельницької філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг». Заміжня, виховує сина.

Джерело - www.gor-adm.gov.ua 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці