Тест-драйв gloтм

Тест-драйв gloтм

На правах реклами.

Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Пристрої gloтм — це технологія нагрівання тютюну до температури близько 240o С, або 280° C у режимі Boost моделі pro. Під час цього процесу не утворюється попелу і диму*, тому користуватися девайсом просто і комфортно. Іншою важливою перевагою є той факт, що під час нагрівання тютюну виділяється на 90% менше токсинів** у порівнянні з горінням звичайної сигарети.

Для девайсу gloтм необхідно використовувати спеціальні стіки. У них знаходиться підготовлений для нагрівання високоякісний тютюн, який застосовується тільки в пристроях цього бренду. Власник приладу буде відчувати насичений смак тютюну і отримувати необхідну дозу нікотину.

Якщо перед придбанням пристрою ви хочете спробувати його безкоштовно, існує послуга тест-драйву девайсу. Вона доступна всім охочим, заявка оформлюється на сайті компанії.

У комплект для тест-драйву входять:

·    пристрій для нагрівання тютюну gloтм;
·    USB-кабель і блок живлення, які застосовуються для зарядки девайсу;
·    спеціальна щітка для очищення пристрою;
·    інструкція користувача;
·    стіки певного смаку на вибір покупця.

Як відбувається тест-драйв

Коли вам нададуть пристрій для нагрівання тютюну, у вас буде три дні, протягом яких користуватися девайсом можна повністю і без обмежень. Ви зможете без зайвих проблем використовувати gloтм як вдома,  так і всередині власного транспортного засобу. Девайс залишає менше неприємного запаху в салоні, а також на одязі.***

Перевага тест-драйву

Безкоштовний тест-драйв девайсу gloтм дозволяє будь-якій зацікавленій у технології людині спробувати пристрій для нагрівання тютюну перед покупкою. При цьому вся процедура безкоштовна, оскільки вам не потрібно платити за придбання або замовляти новий девайс у режимі онлайн.

Як замовити

Відвідайте офіційний сайт бренду gloтм — myglo.com.ua, а потім перейдіть до розділу меню "Безкоштовний тест-драйв". Тут знаходиться спеціальна анкета, яку вам необхідно заповнити: вказати ім'я та прізвище, а також контактний номер телефону. Натисніть на кнопку "Замовити".

Через деякий час з вами зв'яжеться один із досвідчених glo-експертів, який надасть вам пристрій gloтм в особисте користування на три доби.

При виникненні додаткових питань, звертайтеся на гарячу лінію бренду gloтм. Консультанти допоможуть вам розібратися в нюансах використання девайсу, а також дадуть відповідь на будь-які питання, пов'язані з цією прогресивною технологією.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloтм. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.