• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Володимир Миколайович Шевченко святкує 90-річний ювілей

Володимир Миколайович Шевченко святкує  90-річний ювілей

Володимир Миколайович народився 10 червня 1930 р. в м. Прилуки Чернігівської області.

   Перед війною закінчив 3 класи, 4-й — під час німецької окупації. На цьому німецька влада ставила крапку в освіті для українців. Став на біржу праці. Одержав продовольчу картку: шістсот грамів хліба, пляшку олії, сіль на місяць.

   Після звільнення від окупації м. Прилуки в 1946 р. закінчив 7 класів і вступив до Прилуцького педучилища, яке закінчив у 1950 р. Партія і уряд направили увесь його випуск у Кам’янець-Подільську область, Володимир Миколайович одержав направлення в с. Соломна Сатанівського району.

   Через три місяці пішов до армії. Доля закинула  на острів Рускій, що біля Владивостока. Служба пройшла в береговій обороні чотири роки. Обрали його секретарем комсомольської організації військової частини. Був нагороджений грамотами Приморського крайкому ЛКСМ, а через рік — ЦК ВЛКСМ.             

   Після звільнення з військової служби повернувся на педагогічну роботу в с. Соломна. Одружився. Дружина Пасінська В. В. — вчителька російської мови та літератури. Згодом переїхали на роботу на її батьківщину –у м. Городок.

   Заочно закінчив державний університет ім. Т. Г. Шевченка, географічний факультет. Два роки працював в райкомі партії інструктором, вісім років інспектором шкіл. З 1970 р. працював директором Городоцької СШ №1, а з 1975 р. – Городоцької СШ №4.

   У 1993 р. пішов на пенсію. Займався громадською роботою, в т. ч. вісім разів обирався депутатом міської ради.

   10 червня 2020 року ювіляра прийшли привітати Городоцький міський голова Василь Підлісний, представники обласної громадської організації «За конкретні справи» Василь Накутній та Андрій Савченко, голова Городоцької районної організації Ветеранів України Любов Воротна. Від імені народного депутата України Олександра Гереги іменинника привітав Василь Накутній.

Усі бажали Володимиру Миколайовичу здоров’я, сімейного затишку, віри у свої сили, мирного неба над головою.

   Також у цей святковий день для іменинника звучали пісні у виконанні аматорського народного фольклорного  ансамблю «Сонячне коло». 

Володимир Миколайович Шевченко

Городоцька СШ №4

Володимир Миколайович Шевченко

Володимир Миколайович Шевченко

Городоцька СШ №4

Від імені народного депутата України Олександра Гереги іменинника привітав Василь Накутній

Городоцький міський голова Василь Підлісний

Аматорський народний фольклорний ансамбль «Сонячне коло»

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці