• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Нікотинові паучі — що це і як вживати

Нікотинові паучі — що це і як вживати

На правах реклами.

Ця продукція містить нікотин і викликає залежність.

Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.


Уже кілька століть людству відомо про вживання тютюну, який європейці вперше побачили в далекому 1492 році. Сучасний світ прагне до розвитку і вдосконалення, тому з плином часу з'являлися різні продукти: спочатку люди палили тютюн, потім сигарети та вейпи. Тепер компанія Бритіш Американ Тобакко розробила новий альтернативний спосіб нікотинового насичення — нікотинові паучі VELO, які взагалі не містять тютюну.

Цей продукт має компактну форму та цілком зручний у використанні. Ключова перевага продукту полягає у відсутності тютюну, диму, попелу, сильного специфічного запаху, а також відсутності впливу на зубну емаль.

Нікотинові паучі VELO містять нікотин, воду, мікрокристалічну целюлозу, а також ароматизатори та підсолоджувачі.

Нікотинові паучі — що це і як вживати

 У чому переваги VELO

Формат паучів дозволяє використовувати їх будь де і будь коли. Руки завжди лишаються вільними, а сама нікотинова стимуляція — непомітною для оточення, що робить паучі чудовою альтернативою для покоління on-the-go — людей, які віддають перевагу активному способу життя, подорожам та іншим важливим справам.

Продукцію бренду VELO можна використовувати в літаку, поїзді, машині, ресторані, на концерті — для нікотинових паучів VELO відкриті двері на будь-який громадський захід. Через відсутність тютюну і спосіб застосування продукту:

   Не виникає диму і попелу;
   Не залишається наліт на зубній емалі — немає жодних наслідків для твоєї посмішки;
   Не з'являється неприємний запах з рота.

Споживач нікотинових паучів може перебувати в безпосередній близькості до людей, які не вживають нікотин, не створюючи для них дискомфорту в процесі використання продукції https://go-velo.com.ua .

Як вживати нікотинові паучі

Візьміть один пауч VELO з упаковки і розмістіть його під верхньою губою так, щоб він не завдавав дискомфорту своїм розташуванням і прилягав до ясен. Якщо відчувається легке поколювання — це свідчить про те, що нікотин почав діяти.

Використовуйте продукт до 30 хвилин, після чого дістаньте його і помістіть до спеціального відділення для використаних паучів. Воно передбачене виробником і знаходиться зверху банки, під відкидною кришкою. Так ви заощадите час на пошук смітника і не будете відволікатися від інших справ.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці