• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Велика техніка для будинку: як правильно вибирати

Велика техніка для будинку: як правильно вибирати

Купівля великої побутової техніки, безумовно, це подія для кожної людини. Адже від цього вибору залежить комфорт та зручність у всьому на найближчі 5-10 років. Саме стільки (а при хорошому догляді та своєчасному обслуговуванні навіть довше) працюють холодильники, пральні машини, посудомийки, духові шафи тощо.

Отже, на які параметри потрібно звертати увагу при виборі та купівлі деяких варіантів техніки, щоб отримати максимум задоволення від її використання? 

Тип двигуна пральної машини

Тип двигуна пральної машини

Почнемо з найкориснішої машини в будинку, яка економить час та піклується про манікюр господині – пральна машина. Головний елемент цієї техніки - двигун. Саме від його надійності залежить термін корисної експлуатації машини.

Зокрема у каталозі пралок на сайті Ельдорадо https://eldorado.ua/washing-machines/c1039034/ ми виявили, що пральна машина має два типи двигунів:

  • колекторний – класичний варіант зі щітками, який можна зустріти в будь-який інший техніці. Має просту конструкцію та невисоку вартість виробництва. Але через конструктивні особливості вимагає періодичного обслуговування та споживає багато енергії;
  • інверторний – інноваційний мотор, який заощаджує мінімум 20-30% енергії без втрати корисних характеристик. У ньому немає щіток, а це збільшує ресурс та виключає можливі поломки внаслідок зносу вузла. Мотор плавно регулює оберти та виробляє мало шуму.

За всіма технічними та експлуатаційними параметрами інверторний двигун випереджає колекторний. Щоправда оснащена їм техніка коштує на 10-30% дорожче. Але невелика переплата цього варта. 

Енергоефективність та система охолодження холодильника

Енергоефективність та система охолодження холодильника

При виборі холодильника, в першу чергу, потрібно звертати увагу на показник споживання енергії, який зазвичай пишеться в річному численні. 

Холодильник - це техніка, що постійно підключена до мережі та періодично, кілька десятків разів на добу включається для підтримки заданої температури в камері. Тому важливо мати техніку, яка економно витрачає енергію та не примушує вас дивуватися щомісяця сумам в платіжці.

Енергоефективність холодильника визначають два параметри:

  • технологія компресора. Найвигіднішими є інверторні моделі;
  • система охолодження морозильної та холодильної камери. Технологія No-Frost в цьому плані має певні переваги, проте оснащена нею техніка коштує дорожче в порівнянні з холодильниками з крапельної системою розморожування.

Підбираючи холодильник за адресою https://eldorado.ua/holodilniki/c1061560/ обов'язково зверніть увагу на ці параметри та уточнюйте, скільки який холодильник споживає електрики за рік.

Підводячи підсумок, відзначимо: невелика переплата за більш сучасну та технологічну машину повністю окупається вже через кілька років експлуатації (іноді тільки на рахунках за електрику). Вдалої покупки!

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці