• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

5 переваг на користь здобуття освіти в Чехії

5 переваг на користь здобуття освіти в Чехії

"На перехресті двох доріг вибирай ту, що менше наїжджена" - ці мудрі слова Роберта Фроста часто здаються доречними, якщо ви плекаєте мрію навчання за кордоном. Занурення в іншу мову, культуру, людей та місце може бути одним із найбільш трансформаційних вражень, які ви отримаєте перебуваючи за кордоном.

Чеська освіта може стати головним моментом вашої кар’єри в коледжі чи аспірантурі.

Чи варто їхати до одного із «перевірених» студентських напрямків, як це роблять мільйони українців? Або вас цікавить справді унікальний досвід навчання? Якщо так, то Чехія може стати ідеальним місцем! 

Ось декілька причин, чому освіта в Чехії - це інвестиція в майбутнє:

  • Зручне розташування;
  • високий рівень безпеки;
  • низька вартість життя;
  • якісна освітня система;
  • відмінні можливості кар’єрного росту. 

Зручне розташування 

Чеська Республіка розташована в самому центрі Європи, що дає мешканцям прекрасний шанс дослідити решту континенту. Окрім сусідніх країн - Німеччини, Австрії, Словаччини та Польщі - які ви неодмінно відвідайте, від Угорщини, Швейцарії, Італії чи Словенії вас відокремлює лише кілька годин. Плюс, компрометуюча Шенгенська зона. 26 європейських держав має спільну візову політику, що робить перетин кордону ще простішим! 

Високий рівень безпеки 

Згідно з Глобальним індексом миру, Чеська Республіка входить в топ-10 найбезпечніших країн світу. Подорожі та проживання тут, як правило, безпечні для всіх вікових груп, незалежно від статі, національності чи релігії. 

Низька вартість життя 

Проживання в Чехії є більш доступним, ніж в інших європейських країнах, особливо в порівнянні з Великобританією, Францією чи Німеччиною. Щоденні витрати, починаючи від їжі та проживання, закінчуючи громадським транспортом та особистими витратами, знаходяться на розумному рівні. За словами Нумео, одинока людина, яка проживає в столиці Чехії, витрачає в середньому 619 доларів на місяць, крім оренди житла. Також, будучи студентом, ви можете користуватися різними перевагами та знижками по всій країні, а також по всьому Європейському Союзу. 

Якісна освітня система 

Чеська освіта та дослідження мають давню історію, що сягає 14 століття. У 1348 році був заснований Карлів університет у Празі, який став найстарішим університетом у Центральній Європі. Сьогодні університет Карла посідає 291-е місце у рейтингу QS World University Rankings 2019, за ним слідують інші сім університетів Чехії, які увійшли до топ-1000.

Якісна освітня система

На даний момент існує 71 чеський вищий навчальний заклад. Багато з них розташовані в Празі та поблизу. 43 чеських вищих навчальних закладів є приватними. Чехія стає все цікавішою для іноземних студентів: там навчається близько 43 000 студентів з-за кордону. 

Відмінні можливості кар’єрного росту для студентів та випускників

Чеська Республіка має безліч можливостей для працевлаштування студентів та випускників. Наприклад, Автоуніверситет Škoda співпрацює з IBM для підготовки своїх студентів до виходу на ринок праці після закінчення навчання. Програма академічної ініціативи IBM пропонує стажування та працевлаштування, де студенти користуються індивідуальним наставництвом, порадами щодо кар’єри та семінарами, призначеними для надання їм навичок, необхідних у сучасній цифровій економіці. Усі найкращі школи країни пропонують подібні програми з провідними світовими компаніями. 

Після закінчення університету ви можете подати заяву на отримання довгострокової візи на проживання. На протязі дев'ятьох місяців вам надається вільний доступ до ринку праці. Крім того, ви можете використати цей час для відкриття власного бізнесу. 

SeedTable оприлюднив інформацію про понад 120 чеських стартапів, на які слід звернути увагу у 2020 році. Серед них - Trisbee, нова платформа безготівкових платежів, та Socialbakers, провідна платформа маркетингу соціальних мереж, яка працює на основі ШІ. Чеська Республіка також спостерігає значне зростання у промисловому, автомобільному та авіаційному секторах, що робить її ідеальним місцем для майбутніх інженерів. 

Отже, це не просто слова. Чехія - це мрія, яка може стати реальністю в один день. І, насправді, ви можете собі це дозволити. Пам'ятайте, інвестуючи сьогодні в навчання, ви забезпечуєте собі майбутнє, повне перспектив яскравого життя.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці