• 003.jpg
 • 002.jpg
 • 004.jpg
 • 001.jpg
 • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Ремонт м'якої покрівлі: 3 причини доручити роботу фахівцям

Ремонт м'якої покрівлі: 3 причини доручити роботу фахівцям

М'яка покрівля дає змогу вирішити різноманітні архітектурні завдання щодо облаштування даху. Завдяки гнучкості матеріалу, гідроізоляційним властивостям, стійкості до температурних перепадів й атмосферного впливу вона широко застосовується для приватного будівництва.

Проте в такої покрівлі є й великий мінус – невисока стійкість до механічного ушкодження. Фахівці компанії EXTE, яка спеціалізується на відновленні й перекритті дахів різного типу, розповіли, що ремонт покрівлі з бітумної черепиці наразі дуже поширена послуга, особливо серед власників, які приділяють мало уваги обслуговуванню даху. Усе пояснюється просто: матеріал втрачає свої властивості, і з часом доводиться робити ремонт покрівлі – локальний чи капітальний. 

Як правильно вибрати підрядника і чому варто довіряти лише професіоналам, сьогодні й поговоримо.

Оцінка обсягу роботи

Оцінка обсягу роботи

Ремонт м'якої покрівлі буває кількох типів:

 • частковий, коли за допомогою спеціальних ремонтних комплектів (праймера, мастики й латок) замінюються пошкоджені ділянки покрівлі;
 • аварійний – термінове усунення пошкоджень (пробиття, відшарування, деформація) твердими предметами чи внаслідок стихійного лиха;
 • капітальній – повноцінний ремонт із заміною старого матеріалу та переробленням основи під нього.

Експерти зазначають, що вартість ремонту часто залежить від фахівця, що виконує оцінку об’єкта. Хоче майстер нагріти руки на клієнтові – штучно завищить кошторис додатковим обсягом робіт. Та навіщо ж платити більше, якщо якісний ремонт покрівлі реально зробити й без глобального втручання, відновивши дах частково, лише там, де це потрібно?

Замовити ремонт покрівлі Одеса (мається на увазі мешканці міста) може 2 способами: за телефоном +38(067)599-45-15 або через офіційний сайт компанії exte.in.ua. Виїзд майстра для огляду даху й складання кошторису безкоштовні. А якщо ви вже маєте обрахунок від інших спеціалістів і хочете перевірити, чи відповідають ціни та заявлений обсяг робіт дійсності, надсилайте його до EXTE на аналіз.

Дотримання технології

Дотримання технології

“Ремонт покрівлі Одеса та прилеглі населені пункти замовляють на різних об’єктах – від багатоповерхівок із пласким дахом із руберойду до сучасних котеджів із дахом нестандартної форми та м’якою бітумною черепицею. Щоб підтримувати високу якість робіт на кожному об’єкті, ми постійно вдосконалюємо знання у царині покрівельних технологій”, – діляться експерти EXTE.

Послуги з ремонту покрівлівідповідальна справа: від досвіду, майстерності і скрупульозності робітників залежить безпека й збереження майна клієнтів, бо в разі порушення технології можливе:

 • протікання під час дощів і відлиг;
 • поява конденсату під покрівлею;
 • пліснява та промерзання на верхніх поверхах;
 • швидке псування покрівельних матеріалів, і в результаті – необхідність повторного ремонту.

Гарантія та сервіс

Гарантія та сервіс

Поважні компанії дають гарантію на покрівельний ремонт, це дає впевненість у якості виконаних робіт і перекладає частину відповідальності за появу проблем на підрядника.

Замовляючи ремонт покрівлі за низькою ціною у шабашників, про жодний договір годі й казати, і якщо раптом дах знову протікатиме, власник залишиться зі своєю проблемою сам на сам. Щоб уникнути такої ситуації, звертайтеся до експертів EXTE, дізнавайтеся, скільки коштує ремонт покрівлі, та користуйтеся лише професійним якісним сервісом з гарантією.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці