• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Апаратні методи корекції в косметології

Апаратні методи корекції в косметології

Компанія «MEDICALASER» є першим і єдиним в Україні виробником обладнання для апаратної косметології. Фахівці цієї організації самостійно розробляють конструкцію апаратів, контролюють кількість і якість використовуваних комплектуючих, добре знайомі з правилами та особливостями функціонування обладнання та проведенням косметологічних процедур. Саме тому співробітники компанії завжди можуть відповісти на всі питання клієнтів.

Вищевказана компанія сертифікована за програмою системи управління якості. Нею вже створено понад 150 моделей апаратів, які працюють в 25 країнах світу. Детальніше про компанію та виробленому нею обладнанні можна дізнатися на її офіційному сайті, за посиланням https://medicalaser.com.ua/ua/. Вся продукція характеризується високою якістю, надійністю і відмінними функціональними можливостями.

Апаратні методи в рішенні косметологічних проблем

Апаратні методи, які пов'язані із застосуванням спеціального обладнання, використовуються для вирішення найрізноманітніших проблем. Наприклад, для багатьох жінок доставляють незручності розтяжки на шкірі, які виникли після пологів. Позбутися від цього косметичного недоліку цілком можливо, застосовуючи методи апаратної косметології, які є найбільш ефективними для цих цілей.

Причини появи розтяжок на шкірі

Розтяжки, що виникли після пологів, є вузькі смужки на шкірі, які можуть мати різний колір (фіолетово-червоний, червоний або тілесний, але трохи світліше основного відтінку шкіри). Вони є рубцями, які виникають через мікророзривів тканин, що відбуваються при їх розтягуванні, і подальшої атрофії. Найчастіше розтяжки виникають на шкірі в області грудей, живота.

Розтяжки можуть виникати не тільки при вагітності. Факторами, які призводять до виникнення розтяжок, є:

  • різке збільшення ваги або м'язової маси;
  • спадковість;
  • прийом гормональних препаратів;
  • коливання гормонального фону в період статевого дозрівання.

Методи боротьби з розтяжками

Існують методи, які носять профілактичний характер і перешкоджають появі розтяжок. Але якщо вони вже з'явилися, то є різні способи їх усунення.

Методи усунення розтяжок умовно можна поділити на:

  • косметологічні;
  • апаратні.

Апаратні методи вважаються найбільш дієвими. Детально з видами, характеристиками даних методів можна ознайомитися за посиланням https://medicalaser.com.ua/blog/omolozhenie-kozhi/kak-ubrat-rastjazhki-posle-rodov/ 

Серед даних методів можна виділити микродермабразию і лазерну шліфовку. Перший спосіб є щадить різновидом лазерного шліфування шкіри. Вона здійснюється за допомогою апарату зі спеціальною насадкою з мінікрісталлов оксиду алюмінію, які делікатно видаляють з поверхні шкіри ороговілі клітини і повертають їй пружності і гладкість.

Методи боротьби з розтяжками

Лазерна шліфовка є безболісною і ефективною процедурою. Її суть полягає у видаленні за допомогою спеціального апарату ороговілого шару епідермісу в поверхні шкіри, стимуляції регенерації шкірного покриву. В результаті проведення процедури шкіра відновлюється, в ній активізуються природні процеси вироблення природного колагену і еластину. Для досягнення ефекту необхідно проведення декількох процедур. Тривалість однієї процедури - до однієї години.

На ефективність процедури дуже впливає якість обладнання, яке застосовується для лазерної шліфовки - чим більш сучасне і високотехнологічне дане обладнання, тим краще результат. Використання обладнання від компанії «MEDICALASER» є гарантією того, що процедура принесе очікуваний ефект.

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці