ВИКУП АВТОМОБІЛЯ: ЩО ЦЕ

ВИКУП АВТОМОБІЛЯ: ЩО ЦЕ

Процес продажі автомобіля - це завжди нелегкий шлях, для подолання якого потрібно витратити чимало часу і зусиль. Ідеальний сценарій виглядає таким чином: подача оголошення, → знайшовся потенційний покупець → купив машину без зайвих питань. Але такий результат подій - це, скоріше, виняток, ніж правило. У більшості випадків ситуація виглядає так: подача оголошення в засоби масової інформації, → знайшовся потенційний покупець → приїхав, почав шукати дефекти і знижувати ціну. І таких потенційних покупців стає все більше, а клієнт ніяк не може отримати омріяну суму грошей. Якщо авто бите, після ДТП, проблемне, аварійне, продати його за прийнятною ціною ще складніше. Часто автомобілісти намагаються самостійно продати свою машину через сервіс безкоштовних оголошень в інтернеті. В основному на такі оголошення відгукуються перекупники, які пропонують мінімальну вартість за товар. Що ж робити.

Сучасна цивілізована послуга авто викупу забезпечить результат, на який автовласник сподівається. Географія роботи таких компаній в Україні надзвичайно широка. Вони надають послуги жителям майже всіх українських міст: відбувається терміновий викуп автотранспорту в Хмельницькому та області, Києві, Житомирі і т.д. На жаль, є в цій сфері і шахраї. Щоб не попастися на їх вудку, потрібно ретельно вивчити ринок, проаналізувати умови співпраці різних фірм, ознайомитися з відгуками. Варто насторожитися, якщо компанія пропонує ціну вище ринкової і не може розрахуватися безготівковим способом. Викуп аварійних авто після ДТП повинен проводитися за всіма правилами, з дотриманням законодавчих норм (оформлення договору купівлі-продажу). У такому разі спробуйте вирішити свої проблеми з допомогою фахівців «TopVykup». Результат вас здивує.

Переваги

  1. Будь-яка фірма викуповує транспортні засоби різних марок і моделей, незалежно від року випуску і стану(іномарки, вітчизняні автомобілі, мікроавтобуси, вантажні авто).
  2. Можна продати утилізований, згорілий або несправний автомобіль.
  3. Здійснюється викуп авто після аварії на кращих умовах: 90% ринкової вартості.
  4. Є можливість технічного огляду машини в будь-якому стані, оцінки, отримання грошей в найкоротші терміни.  Попередня оцінка проводиться  у телефонному режимі або в режимі онлайн безкоштовно і орієнтовно визначається вартість.  Якщо влаштовують умови, кваліфікований  оцінювач приїде у зручний час.
  5. Несправне авто викупляється в день звернення.
  6. Безкоштовна евакуація і допомога в оформленні документів при необхідності.

Для викупу та оформлення купівлі-продажу потрібен техпаспорт автомашини; особистий паспорт власника ТЗ; або генеральна довіреність; довідки про сервісне обслуговування, ключі від автомобіля. Компанії на однакових умовах працюють з приватними і юридичними особами.

Компанії на однакових умовах працюють з приватними і юридичними особами.

Плюси продажі на запчастини старого авто

Ймовірно, що в процесі пошуку вигідних умов продажі на запчастини кожен автовласник провів моніторинг декількох компаній, проаналізував ціни на  автомобільному ринку і спеціалізованих сайтах, умови співпраці з приватними особами. Але практично неможливо знайти приватну особу, яка б купила би авто після ДТП або машину в аварійному стані. Якщо покупці і цікавляться б/у автомобілями, то тільки тими, які знаходяться в більш-менш дієздатному стані. Якщо машина не на ходу, вам доведеться або вкластися в її ремонт, або залишити гнити в гаражі, або звернутися в компанію авто викупу і скористатися послугою «викуп битих авто». Процедура автовикупу транспортного засобу на запчастини простіша і швидша.