• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Про діяльність народного депутата України Олександра Гереги за час після обрання його виборцями 192 виборчого округу»


28 жовтня 2013 року Хмельницька область,
192 виборчий округ


28 жовтня 2013 р. виповнився рік з дня проведення виборів народних депутатів України, закономірним результатом яких стала переконлива перемога Гереги Олександра Володимировича у виборчому окрузі №192 Хмельницької області, який об’єднує Городоцький, Чемеровецький, Дунаєвецький і Ярмолинецький райони.
Народний депутат України Герега О. В. вважає своїм головним та першочерговим завданням неухильне виконання передвиборної програми, а також всебічне інформування виборців про хід виконання взятих на себе передвиборних зобов’язань.

Парламентська робота

У Верховній Раді України він став головою підкомітету з питань митних тарифів, нетарифного регулювання зовнішньої торгівлі, включаючи питання антидемпінгових розслідувань у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Прийняття присяги народними депутатами України у ВРУ
Герега О. В. ініціював 5 законопроектів, які зареєстровано у Верховній Раді України, а саме:

• про відзначення 95-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці - Григорія Ткачука (№2144а від 27.05.2013 р.);

• про відновлення руху пасажирського потяга № 627К сполученням Київ - Хмельницький - Ярмолинці - Городок - Гусятин, № 640 Гусятин - Городок - Ярмолинці - Хмельницький – Київ (№3082 від 14.08.2013 р.);

• про відзначення 100-річчя з дня народження Євгена Березняка (№3111 від 22.08.2013 р.);

• про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо створення та подання суб'єктами господарювання до органів доходів і зборів контрольних стрічок в електронній формі (№3220 від 06.09.2013 р.);

• про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оціночної діяльності (№3298 від 19.09.2013 р.).

Прийняття проекту Постанови №3082 дозволить відновити рух пасажирського потяга № 627К сполученням Київ – Хмельницький - Ярмолинці - Городок – Гусятин, та у зворотньому напрямку №640 Гусятин – Городок – Ярмолинці – Хмельницький – Київ, що сприятиме захисту прав громадян та задоволенню їх потреб під час транспортного обслуговування.

Народний депутат України Герега О. В. вважає, що прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» буде сприяти забезпеченню принципу обґрунтованості юридичної відповідальності суб’єктів господарювання, винних у порушеннях, пов’язаних із створенням та поданням до органів доходів і зборів України контрольних стрічок і фіскальних денних звітів в електронній формі.

Проект Закону №3298 розроблено з метою скасування плати за оцінку земельних ділянок при оформленні спадщини. Оскільки, для здійснення такої оцінки спадкоємцю потрібно сплачувати величезні суми коштів. Особливо гостро стоїть це питання у сільській місцевості. Люди бажають отримати майно у спадок, але не мають фінансової можливості на здійснення всіх процедурних питань.

Під час прийняття присяги народними депутатами України у ВРУ
Народним депутатом було подано 2 депутатських запити Міністру фінансів України Колобову Ю. В.:

• щодо ремонту приміщень Українського офтальмотравматологічного центру та Всеукраїнського очного опікового центру ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України»,

• щодо грошової компенсації за перевезення громадян пільгової категорії перевізниками Городоцького, Ярмолинецького, Дунаєвецького, Чемеровецького районів Хмельницької області.

Вони були розглянуті. Стосовно першого прийнято рішення:

У Державному бюджеті України на 2013 рік Національній академії медичних наук як головному розпоряднику коштів передбачено видатки за бюджетною програмою КПКВК 6561850 «Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та придбання обладнання для об’єктів, що відносяться до сфер управління Національної академії медичних наук України» у сумі 983,4 млн. гривень, Національна академія медичних наук України може розглянути питання під час розподілу (перерозподілу) вказаних вище коштів на користь Українського офтальмотравматологічного центру та Всеукраїнського очного опікового центру ДУ «Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В. П. Філатова АМН України» для проведення ремонтних робіт.

Стосовно другого - Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на рівні минулого року у сумі 2 039,6 млн. гривень, з яких місцевим бюджетам Хмельницької області – 53,2 млн. гривень. Станом на 18.09.2013 р. з Державного бюджету місцевим бюджетам Хмельницької області субвенція перерахована у сумі 34,6 млн. гривень, з яких 25,8 млн. гривень, або 74,5% спрямовано грошовими коштами.

На даний час готуються для реєстрації у Верховній Раді України 3 депутатських запити:

• Прем'єр-міністру України Азарову М. Я. щодо капітального та поточного ремонту автомобільних доріг у Городоцькому районі та в м. Городок Хмельницької області;

• Генеральному прокурору України Пшонці В. П. щодо порушення природоохоронного законодавства ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій» при здійсненні господарської діяльності з виробництва теплоізоляційних плит у м. Дунаївці Хмельницької області;

• Міністру соціальної політики України Королевській Н. Ю. щодо надання статусу держслужбовця педагогічним працівникам.

У конференц-залі ВРУ
Враховуючи суспільну значущість запланованих заходів, народним депутатом України Герегою О. В. проводилися прийоми громадян, зустрічі з виборцями, засідання тематичних «круглих столів», де в засобах масової інформації висвітлювалися результати законотворчої, суспільно-політичної роботи Гереги О. В., реалізація на території виборчого округу №192 передвиборної програми.

Так, з 01.01.2013 по 30.09.2013 рр. відповідно до Календарного плану проведення другої та третьої сесій Верховної Ради України сьомого скликання було проведено:

• зустрічей з виборцями – 75;

• особистих прийомів (у т.ч. в громадських приймальнях) – 30;

• розглянуто письмових звернень громадян – 415;

Загальна кількість громадян (враховуючи колективні звернення), які звернулися до народного депутата України – 2741.

Народний депутат України Герега О. В. очолив найбільшу депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща, головними цілями та завданнями якої є:

• участь в організації та координації двостороннього міжпарламентського співробітництва,

• аналіз розвитку міжпарламентських відносин щодо подальшого поліпшення в інтересах України і Польщі,

• сприяння підготовці, реалізації та синхронізації процедур надання згоди на обов’язковість міжнародних договорів, контактам та обміну інформацією з питань поточної законодавчої діяльності парламентів,

• сприяння співробітництву парламентських комітетів, комісій.

Депутатська група постійно співпрацює з обговорення завдань і питань, що представляють спільні інтереси.
30.09.2013 р. створено депутатську групу Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Великим Герцогством Люксембург, керівником якої став Герега Олександр Володимирович.

Городоцький район

Рік часу віддаляє нас від без перебільшення історичної події для розвитку територіальної громади Городоцького району: обрання Олександра Володимировича Гереги народним депутатом України.

Особливе місце посіла Городоччина у житті та серці Олександра Гереги. Адже для нього – Городоччина – не просто край, де він народився і виріс, де жили і працювали його батьки. Це щось набагато більше. Бо в ту пам’ятну мить, коли в жовтні минулого року майже 80% городоччан довірили Олександру Володимировичу захищати їхні інтереси у Верховній Раді, він зрозумів, що бере на себе відповідальність не лише за весь район, а й за кожного його жителя. І з того часу головним змістом депутатської діяльності Олександра Гереги є слова «Я прийшов, щоб залишити слід». Для нього справа честі – захищати і розвивати свій округ, а з ним Україну в цілому. Бо це і є відповідальність.

Саме завдяки розумінню, що склалася серед членів згуртованої команди патріотів Городоцького району, а це і керівники району та міста, депутати і просто небайдужі люди, члени громадської організації «За конкретні справи» - стала можливою реалізація тих справ, які сьогодні здійснено в районі.

І. В галузі освіти:

Збудовано капітальне приміщення (перехід) між навчальними будівлями загальноосвітньої школи № 2, перекрито дах Городоцької початкової школи. Завершено капітальний ремонт приміщення дитячого садка «Берізка». До дня святого Миколая, новорічних та різдвяних свят всім дітям району дошкільного та шкільного віку вручено подарунки, а це понад 9 тис. штук.

Сорока восьми випускникам – медалістам ЗОШ району вручено грошові винагороди .

До дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні проведено конкурс серед дітей району на кращий патріотичний малюнок, кращий твір, пісню, де учасники переможці отримали грошові винагороди, а всі інші мали можливість поїхати, на екскурсію до Верховної Ради України.

Екскурсія до Верховної Ради України

На день «Захисту дітей» організовано та проведено спортивну спартакіаду з чотирьох видів спорту між школярами чотирьох районів з призовим фондом для переможців команд - екскурсійна поїздка в міста Одесу, Львів, Вінницю та Яремчу.

Дитяча футбольна команда м. Городок приймала участь в міжнародному турнірі по футболу в Республіці Польща. Активну участь в проведені цих заходів приймали педагогічні працівники району, а особливо Яковлєва Марія Герасимівна – директор Старопісочнянської ЗОШ І-ІІ ст..

В даний час завершено перекриття даху та замінено 108 вікон на металопластикові в Городоцькій ЗОШ № 4.

ІІ. В галузі медицини:

Утеплено дах терапевтичного та перекрито дах інфекційного відділень Городоцької центральної районної лікарні.

Перекрито дах інфекційного відділень Городоцької центральної районної лікарні

Перекрито дахи на 2-х ФАПах в с. Стара Пісочна. Надано будівельні матеріали для ремонту дитячого та терапевтичного відділень ЦРЛ. Надзвичайно активно допомагала нам від медичних працівників завідуюча Кузьминською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Керницька Люба Андріївна.

ІІІ. В галузі культури:

Завершено капітальний ремонт приміщень та перекрито дах будівлі районного будинку культури. Завершено капітальний ремонт будинку культури с. Лісогірка.

Завершено капітальний ремонт приміщень та перекрито дах будівлі районного будинку культури

Надано звукопідсилюючу апаратуру та відеопроектори сільським клубам та будинкам культури, а саме: Жищинецькому, Новопорічанському, Підлісноолексинецькому, Новосвітському, Радковицькому, Кремінянському, Юринецькому, Купинському, Великояромирському, Чорнивідському, Хмилівському, Кам`янському, Варовецькому.

Особливо тут хочеться відмітити суттєву участь та допомогу начальника відділу культури та релігій – Федорова Олега Миколайовича.

ІV. В галузі спорту:

Поряд із функціонуванням діючого спортивного закладу «Епіцентр» завершено будівництво нового спортивного комплексу СК « Епіцентр» на 460 глядацьких місць, де матимуть змогу займатися спортом діти та дорослі не тільки нашого району, а і сусідніх.

Завершено будівництво нового спортивного комплексу СК 'Епіцентр'

Організовано безкоштовну поїздку вболівальників нашого 192 виборчого округу в кількості 1700 чол. на міжнародні змагання по легкій атлетиці в м. Москва Російської Федерації. ( з Городоцького р-н. 700 чол.). Також такий же захід відбувся на футбольний матч у м. Київ Україна – Англія (2000 вболівальників, з Городоцького р-ну. 850 чол. та м. Харків Україна – Польша 500 чол. з району). Не залишилися позаувагою переможці та учасники шахово – шашкових турнірів які проводились в районні і були приуроченні до державних та місцевих свят.

За короткий весняно – літній період поточного року в м. Городку перекрито 18 дахів в багатоквартирних житлових будинках.

В м. Городку перекрито 18 дахів в багатоквартирних житлових будинках

І на сьогодні розпочаті такі роботи на будинку по вул. Шевченка 60. Також післявиборчий період завершено ремонт (Європейського зразку) в Городоцькому костьолі. Надано пилометеріали та профнастил для будівництва даху Української православної церкви Київського патріархату.

Завершено ремонт (Європейського зразку) в Городоцькому костьолі

Проведено капітальний ремонт в приміщенні міської ради. Вручено святкові подарунки нашим трудівницям, ветеранам до Міжнародного жіночого дня, а також учасникам бойових дій та воїнам інтернаціоналістам з нагоди святкування Дня Перемоги та річниці виводу військ з Афганістану . Постійно в зимовий період 2012-2013 років проводилась розчистка доріг від снігових заметів. 

Немає такої сфери діяльності, яка була б не підтримана народним депутатом: це заклади освіти, медицини, культури і спорту, релігійні конфесії. Надання матеріальної допомоги на лікування важкохворих людей, учасникам бойових дій, воїнам-афганцям, членам реабілітованих родин, дітям-інвалідам, багатодітним сім’ям, та багато інших вирішених Олександром Герегою життєво важливих проблем мешканців краю викликає повагу та справжнє визнання.

Повну версію прес-релізу по 192-му виборчому округу можна переглянути тут >>>

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці