• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

365 днів депутатської діяльності на благо громади

в Городку відбулася прес-конференція помічників-консультантів депутата, представників ГО «За конкретні справи», керівників органів влади та самоврядування з журналістами районних та обласних ЗМІ.

З нагоди першої річниці обрання Олександра Гереги народним депутатом України в Городку відбулася прес-конференція помічників-консультантів депутата, представників ГО «За конкретні справи», керівників органів влади та самоврядування з журналістами районних та обласних ЗМІ.

Андрій Шинькович, помічник народного депутата, проаналізував депутатську діяльність Олександра Гереги в парламенті та на виборчому окрузі, окреслив напрямки подальшої роботи, відмітивши, що наразі розпочалися об’їзди населених пунктів чотирьох районів для формування плану роботи на 2014 рік.

- Одним з останніх і надважливих рішень Олександра Гереги, - підкреслив помічник нардепа, - стало рішення про посилену підтримку медичної галузі Городоцького району. Вже цими днями Городоцьку ЦРЛ відвідає заступник міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, який зустрінеться з медиками району, щоб детальніше ознайомитися з проблемами галузі.

Неоніла Андрійчук, помічник народного депутата, відмітивши сучасний підхід Олександра Гереги до вирішення державних справ, зауважила, що Олександр Володимирович працює над створенням тих законопроектів, які б наповнювали державний бюджет, за допомогою яких вирішувались би соціальні проблеми суспільства.

Журналісти районних та обласних ЗМІ

- В результаті тісної співпраці народного депутата та органів влади, місцевого самоврядування була розроблена програма спільних дій для розвитку територіальних громад, - зауважила Неоніла В’ячеславівна. - І першим результатом такої співпраці стало спільне рішення з Сатанівською селищною радою та місцевим підприємцем Володимиром Гуменним про створення у с. Сатанівка сучасного спорткомплексу на базі колишнього будинку культури.

Керівники району та міста Олександр Воротний, Олександр Собань, Володимир Поворозник, привітали присутніх з річницею обрання народним депутатом Олександра Гереги, наголосили, що Городоччина зробила правильний вибір на минулорічних парламентських виборах.

Варто зауважити, що післявиборчий період народного депутата був пов'язаний не лише з парламентською роботою та роботою на окрузі, а й з підтримкою українського спорту, а особливо важкої атлетики, оскільки Олександр Герега очолив Федерецію важкої атлетики України. Саме тому на прес-конференцію був запрошений Михайло Мацьоха, заслужений тренер України з важкої атлетики, який тільки повернувся з чемпіонату світу з важкої атлетики, що проходив у Польщі. Михайло Маркович високо оцінив внесок Олександра та Галини Герег у спортивні досягнення України.

Учасники прес-конференції

На прес-конференції керівники громадських приймалень народного депутата розповіли про виконану роботу у чотирьох районах округу.

Відео онлайн :

Олена МАТВЄЙЦЕВА, фото Андрія САВЧЕНКА

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці