• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Українці показали світу частинку своєї національної культури

Вболівальники з України

З 20-27 жовтня вболівальники із 192 виборчого округу разом із тренерами мали унікальну можливість побувати на чемпіонаті світу з важкої атлетики у м. Вроцлав Республіки Польща.
Мабуть, не треба пояснювати, хто в черговий раз зробив такий подарунок для майже ста чоловік – звичайно, Олександр Герега, народний депутат України, наш земляк.
Варто зауважити, що наші вболівальники внесли певний колорит у ці змагання – вишиті сорочки, національні кольори у вбранні, українські прапори, пісні, танці.


Ми зайняли один сектор, де вирували справжні пристрасті під час вболівання за збірну українських важкоатлетів та лунали гучні овації.
Я вважаю, і це не тільки моя думка, що такого свята, яке влаштували українці на цьому спортивному мундіалі – європейці ще не бачили.
У залі часто звучали українські пісні, під запальну мелодію яких починали танцювати спочатку наші, а потім і спортсмени та їхні прихильники з інших країн. Без перебільшення, можна сказати, що половина залу танцювала, інша – підтримувала танцюристів оплесками. Корейці, колумбійці, поляки, іранці, українці, - усіх об’єднали наші вболівальники.


Я думаю, що наші земляки показали світу частинку своєї національної культури і те, як потрібно вболівати за свою збірну команду. Тож від імені усіх вболівальників дякую Олександру Герезі за можливість побувати на змаганнях самого високого рівня.

Василь Гавриленко, директор СК «Епіцентр».

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці