• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Сучасний лікувальний заклад. Мрія чи реальність?

Зустріч в Городоцькому РБК

31 жовтня Хмельниччину відвідав заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов. Зустріч високопосадовця з медиками Дунаєвецького, Ярмолинецького та Городоцького районів відбулася за ініціативи народного депутата України Олександра Гереги та губернатора краю Василя Ядухи.
Мета зустрічі - почути проблеми, які хвилюють медиків первинної ланки та розповісти про хід медичної реформи у пілотних областях, а заодно й ознайомитися із станом матеріально-технічної бази районних лікарень.
- Я приїхав на Хмельниччину за дорученням Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової задля впровадження проекту державно-приватного партнерства в плані розбудови відповідної і необхідної для цього регіону мережі лікувальних закладів. Реформа ж медичної галузі – це перший і необхідний етап нової довгострокової політики розвитку національної системи охорони здоров'я, другим етапом стане обов’язкове медичне страхування, - відмітив Олександр Толстанов.
За словами Олександра Костянтиновича, для цього необхідно визначити, що найголовніше у розбудові первинної медичної допомоги, яка є важливою у розвитку медичної реформи. Відтак, на часі – створення лікарень інтенсивного лікування з врахуванням кадрового ресурсу.
- Модернізацію медичної галузі було розпочато з базисних елементів: первинної медико-санітарної допомоги та екстреної допомоги, - зауважив Олександр Костянтинович. - Згідно з планом реформувань у пілотних регіонах, із них сусідня Вінницька область, пріоритетом є розвиток первинної медико-санітарної допомоги зі створенням мережі закладів, з комплектацією їх сучасним оснащенням та сімейними лікарями. Медичні заклади первинного, вторинного та третинного рівня мають бути розділені за функціями і, без сумніву, проходитимуть реорганізацію.

Заст. Міністра охорони здоров'я України Толстанов О.К.

Заступник Міністра охорони здоров’я у супроводі начальника департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Наталії Свестун побував у районних лікарнях, зустрівся з медиками та громадськістю. У м. Дунаївці посадовець оглянув інфекційне та травматологічне відділення ЦРЛ, у смт. Ярмолинці – пологове, які відремонтовані завдяки народному депутату. Водночас Олександр Толстанов побував у приміщеннях «довгобудів» Городка та Дунаєвець, які планують добудувати протягом наступних років.
У Городоцькій центральній районній лікарні заступник Міністра відвідав реанімаційне та пологове відділення. Олександр Костянтинович, спілкуючись із керівництвом лікарні та завідуючими відділеннями, позитивно оцінив умови, в яких перебувають хворі та породіллі.
Андрій Шинькович, помічник народного депутата, повідомив, що Олександр Володимирович Герега, дивлячись на жахливий стан Городоцької районної лікарні і відсутність перспектив для добудови і запуску корпусу, який стоїть багато років та фактично руйнується, вирішив як меценат провести капітальний ремонт ЦРЛ і створити у м. Городок Хмельницької області сучасну лікувальну установу європейського рівня. «Саме з такою пропозицією Олександр Герега звернувся до Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової і саме тому на запрошення Олександра Гереги у 192 округ приїхав фахівець найвищого ґатунку, досвідчений лікар та менеджер системи охорони здоров’я Олександр Костянтинович Толстанов», - зазначив Андрій Шинькович.
Також високопосадовець побував на об’єктах соціальної сфери Городка, які реконструйовані та побудовані за кошти Олександра Гереги, зокрема відвідав костел св. Станіслава, дошкільний навчальний заклад «Берізка» та спортивний комплекс «Епіцентр».

Городоцький РБК
У районному будинку культури відбулася предметна розмова заступника Міністра охорони здоров’я з керівниками району і міста, головними лікарями районних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги та громадськістю трьох районів, під час  якої були обговорені питання реформування медичної галузі та висловлене бачення щодо покращення якості надання медичних послуг, особливо жителям сільської місцевості. Відповідаючи на питання медиків Городоччини, заступник Міністра повідомив, що завершення реформи первинної медико-санітарної допомоги заплановано на 2020 рік, коли перехід до надання первинної медичної допомоги на засадах загальної практики–сімейної медицини повинен відбутися у всій країні.

Відео 33 каналу :

О. Матвєйцева, фотографії А. Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці