• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Танцювальний клас у Клиновому

Танцювальний клас у Клиновому

Прекрасне та незабутнє свято – відкриття нового танцювального класу
пройшло у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 19 червня.


Колись хтось із мудреців сказав, що доброта схожа на сонечко, яке зігріває, огортає теплом, робить життя ясним, світлим, радісним. Таким ясним сонечком засвітилась звістка про те, що за сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів буде облаштовано великий танцювальний клас для учасників зразкового танцювального колективу «Барвінок». Дитячому щастю не було меж, коли мрія стала дійсністю. Радістю засвітились оченята, вдячністю наповнились серця, коли діти вперше переступили поріг омріяного танцювального класу. Адже з нетерпінням чекали цієї події.

З давніх-давен людям відома свята істина - добро лише тоді вимірюється чесною мірою, якщо іде від щирого серця. Справжнім прикладом добра від щирого серця є всі добрі та конкретні справи нашого депутата. Це і танцювальний зал, і нові вікна, і подарунки школярам, і цікаві та захоплюючі екскурсії, - за все це та ще за багато що інше, зроблене для жителів нашого села, ми від щирого серця хочемо подякувати Олександру Володимировичу. Нехай добро до нього повертається сторицею, адже саме він є тією людиною, яка з радістю віддає людям тепло свого серця, не байдужий до прикрощів і бід, робить добро, не вимагаючи натомість абсолютно ніякої плати.

Також хочемо висловити щиру подяку усім працівникам ГО «За конкретні справи», які допомагали втілювати у життя плани та задуми народного депутата. Під мудрим керівництвом Неоніли В’ячеславівни Андрійчук та всіх працівників громадської приймальні народного депутата О.В. Гереги, зокрема В. Якубовського, добрі та конкретні справи Олександра Володимировича прямували і прямують саме туди, де їх найбільше потребують.

І на завершення особливу подяку та побажання хочеться висловити прекрасній людині - педагогу-організатору нашої школи - Клімовій Оксані Степанівні, без якої не обходиться жодне шкільне свято. Саме під її керівництвом новий танцювальний зал дуже швидко наповниться творчістю, гармонією та чудовими таночками.
Нехай у житті кожної людини буде побільше подібних свят та добрих людей на життєвій дорозі.

Танцювальний клас у Клиновому

Адміністрація Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
зразковий танцювальний
колектив «Барвінок».

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці