• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Британський фонд виділив Олександра Герегу та Ігоря Сабія як ефективних та популярних серед населення лідерів

Олександр Володимирович Герега

Враховуючи прагнення українського суспільства до трансформації виборчої системи, на базі соціологічного опитування у відповідних областях, а також опитування українських і регіональних експертів і журналістів, Transition Democracy Fund склав рейтинг депутатів-мажоритарників, які за станом на червень 2014 року мали найбільший електоральний рівень підтримки в своєму регіоні і діяльність яких оцінювалася експертами як необхідна і ефективна. У кожній області за результатами комплексного дослідження Transition Democracy Fund виділив трьох лідерів, які обиралися у парламент по одномандатному виборчому округу в даному регіоні, діяльність яких можна оцінювати як ефективну і як таку, що користується популярністю серед населення і лідерів громадської думки з точки зору законодавчої діяльності і роботи у виборчому окрузі.

Так, у Вінницькій області ним виявилися Микола Катеринчук, Олександр Домбровський і Григорій Заболотний. У Волинській – Ігор Палиця, Степан Івахів, Ігор Єремєєв. В Житомирській – Володимир Литвин, Геннадій Зубко, Володимир Пехов. Лідерами опитування в Закарпатській області стали Віктор Балога, Василь Петьовка та Павло Балога. У Запорізькій області – Ярослав Сухий, В’ячеслав Богуслаєв, Євген Балицький. В Івано-Франківської – Олександр Сич, Юрій Дерев’янко, Олександр Доній. У Київській – Сергій Міщенко, Руслан Сольвар, Ярослав Москаленко. У Львівській – Ірина Сех, Ірина Фаріон, Ярослав Дубневич. В Одеській – Давид Жванія, Геннадій Труханов, Сергій Гринивецький. У Полтавській – Сергій Каплін, Костянтин Жеваго, Володимир Пилипенко. У Рівненській області – Олег Осуховський, Валентин Королюк, Юрій Вознюк. У Сумській – Олег Медуниця, Володимир Шульга, Олександр Волков. У Тернопільській – Олексій Кайда, Михайло Головко, Іван Стойко. В Хмельницькій та Чернівецькій областях TDF визначив Олександра Герегу, Ігоря Сабія, Миколу Федорука. У Черкаській області – Валентина Ничипоренка, Геннадія Бобова, Віктора Тимошенка. У Чернігівській області – Олега Ляшка, Миколу Рудьковського, Владислава Атрошенка, а в Києві Віталія Ярему, Віктора Чумака, Андрія Іллєнка.

Соціологічне опитування проведене за замовленням Transition Democracy Fund 10-18 червня 2014 року. Опитано 6400 респондентів старше 18 років в 320 населених пунктах на всій території України, крім Донецької, Луганської областей і Криму методом особистих інтерв’ю. Експертне опитування проводилося з 1 по 30 червня. У ньому взяло участь 152 експерти, лідери громадської думки та регіональні журналісти.

Transition Democracy Fund – недержавна організація (Великобританія), здійснює дослідження і моніторинг трансформаційних процесів у країнах пострадянського простору. Заснована в 2005 році. Президент TDF – Вільям Фоулер 

За матеріалами "Незалежного громадського порталу"

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці