• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЗОРЕПАД ОЛІМПІЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ - У ГОРОДКУ

Відкриття сучасного європейського спорткомплексу 'Епіцентр'

 16 жовтня у Городку під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги відбулися історичні грандіозні події – відкриття сучасного європейського спорткомплексу «Епіцентр» та Чемпіонату України з важкої атлетики.
Коли у 2012 році розпочали будівництво нової спортивної споруди у Городку, на забур’яненій ділянці, то ми навіть не могли оцінити масштабів найбільшого в Україні спортивного клубу і пов’язаних із ним майбутніх змагань різних рівнів. І ось через два роки Городок приймає знаменитостей спорту. Почесними гостями офіційного відкриття спортивного клубу «Епіцентр» і Чемпіонату України з важкої атлетики стали: Сергій Бубка. Президент Національного Олімпійського Комітету, член олімпійського комітету України, член виконкому міжнародного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон, Герой України та Ніна Уманець, заступник Міністра молоді та спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України , призер Олімпійських ігор.Цього неординарного знаменного дня слова дяки від спортсменів, жителів Хмельниччини линули на адресу Олександра Гереги, голови Федерації важкої атлетики, члена олімпійського комітету, народного депутата України та Галини Гереги, почесного президента СК «Епіцентр», засновника ТОВ «Епіцентр К».

У відкритті спортивного комплексу взяли участь перші особи міста, району та області: Леся Стебло, керівник апарату ОДА, Вячеслав Лихва, голова РДА, Олександр Воротний, голова районної ради, Володимир Поворозник, міський голова. Вони привітали городоччан й усю спортивну спільноту з такою визначною подією року.

Згадується час, коли тренер з важкої атлетики Василь Гавриленко звернувся з проханням до свого колишнього вихованця, а тоді керівника великої кампанії, щоб допоміг відремонтувати місцеву ДЮСШ. І наразі бачимо, що з цього невеличкого прохання Городок стає справжнім спортивним містом, де тренуються і змагаються зірки українського спорту.Під час виконання українського гімну чемпіони світу та призери чемпіонату Європи з важкої атлетики підняли прапори. Почесні гості та подружжя Олександра та Галини Герег перерізали червону стрічку відкриття спортивного клубу «Епіцентр».

На головне змагання року з важкої атлетики приїхали понад 200 найсильніших спортсменів України з 22 областей України та м. Київ. Однією із найчисельніших команд була команда з важкої атлетики Хмельницької області. Серед спеціально запрошених гостей заходу найкращі важкоатлети країни: Олімпійський чемпіон Олексій Торохтій, Олімпійська чемпіонка Наталя Скакун, срібна призерка Олімпійських ігор Ольга Коробка, призерка чемпіонатів Європи та світу, бронзова призерка Олімпійських ігор Юлія Калина, чемпіонка Європи, призерка Чемпіонату світу Юлія Паратова.

Також у наше місто приїхали: призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені, Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна. Справжній зорепад олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та України відбувся у Городку. Про відвідини знаменитостей українського спорту нашого районного центру ми навіть не мріяли.Жителям нашого міста приємно було бачити через членів збірної України з важкої атлетики городоччанина, Чемпіона України Артема Ямського, який малюком прийшов займатися у СК «Епіцентр», і завдяки цьому він уже -чемпіон України. Артем також братиме участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики, бажаємо йому перемоги. Найзворушливішим моментом у церемонії відкриття СК став подарунок Олімпійського чемпіона Олексія Торохтія Олександру Герезі – Олімпійська медаль. За словами Олексія, саме завдяки подружжю Олександра та Галини Герег й тренера Вадима Мацьохи він став Олімпійським чемпіоном.

Самі ж змагання на Чемпіонаті України з важкої атлетики у Городку триватимуть з 17 по 19 жовтня. Нехай перемагають сильніші!

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці