• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Місто Городок на Хмельниччині – спортивний центр краю

Місто Городок на Хмельниччині – спортивний центр краю

11 вересня до Дня фізичної культури і спорту України голова Городоцького районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав спортсменів, тренерів та їхні родини зі святом, побажав їм щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих життєвих досягнень і вручив подарунки.

За останні чотири роки саме Городоччина стала базою для підготовки українських важкоатлетів. Адже за сприяння президента Федерації важкої атлетики, народного депутата України Олександра Гереги тут створили перший з чотирьох сучасних спортивних комплекси «Епіцентр» (м. Городок, м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський та с. Плужне Ізяславського району).

Спортсмени розповідають: «За останні роки важка атлетика нашої держави отримала неймовірну підтримку у вигляді створення умов для тренувань, розвиток самих спортсменів та тренерів. Це величезний вклад у спорт, молодь та націю, завдяки якому ми сьогодні і маємо неабиякі результати не лише на державному та європейському рівнях, а й світовому».

Загалом популяризація здорового способу життя, розвиток спорту та організація спортивних заходів – це одна з головних складових в роботі Городка спортивного.

Автори: Л. Нескромнюк, А. Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці