• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Ангеліна Шимкова – учасниця вокального проекту «Голос. Діти»

Ангеліна Шимкова – учасниця вокального проекту ''Голос. Діти''

З 26-го листопада телеканал 1+1 продовжує показ четвертого сезону найбільш очікуваного вокального проекту країни «Голос. Діти», зірковими тренерами якого стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва та Позитив.

Глядачі 1+1 стали свідками останнього дня «сліпих прослуховувань». Це був найбільш непередбачуваний та емоційний випуск проекту, під час якого тренери, сидячи в червоних кріслах спиною до сцени, оцінюють виключно голос кожного учасника. Натиснувши кнопку, тренер розвертає своє крісло до вокаліста, тим самим запрошуючи його стати учасником своєї команди.

Гурт "Время и Стекло" стали зірковими наставниками Олександра Гука, Софії Лозіної, Ангеліни Шимкової, Яни Горної, Марії-Даніели Трахтенберг, Ігоря Левицького, Олександра Міньока, Вероніки Чорної, Ореста Макаренка, Єгора Горлова, Єви Льопи, Поліни Пільх.

Наша землячка, учениця Городоцької гімназії Ангеліна Шимкова, окрім музики, обожнює футбол. Любов до спорту прищепиив їй батько, для якого вона стала особистим спортивним кореспондентом. Дівчинка розуміє, що ніколи не стане частиною своєї улюбленої команди «Динамо», однак мріє дописати гімн для футбольного клубу. На сцені шоу «Голос. Діти» Ангеліна виконала пісню Христини Соловій і увійшла до команди Наді та Позитива. Дівчинка прагне стати відомою та познайомитись з Андрієм Ярмоленком.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці