Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю

20 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3-тє грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета такого рішення цілком очевидна: люди з фізичними або психічними недугами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

Близько 10% людей, що населяють планету Земля, інваліди. Цифра катастрофічна за своїми масштабами. І, треба визнати, зростає з року в рік. Проблеми інвалідів у кожній державі схожі між собою. Стосуються вони не лише освіти, працевлаштування, але й головної сфери життя - спілкування. Люди з певними вадами ніяково почуваються в колі здорових. Їм здається, що їх намагаються уникати, щоб не образити зайвим словом чи жестом.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 1-го грудня відбувся святковий концерт для діток з обмеженими фізичними можливостями в центрі реабілітації м. Городка. Гостей заходу радували концертні номери як запрошених артистів, так і вихованців центру. У залі лунали пісні й танцювали таночки. І птахи з одним крилом посміхалися щасливою посмішкою.

Працівники територіального центру, районного Будинку культури спільно з райдержадміністрацією, представниками громадської організації «За конкретні справи», районним товариством інвалідів «Єднання» організували для дітей з обмеженими можливостями теплу, щиру, задушевну зустріч.

1-го грудня відбувся святковий концерт для діток з обмеженими фізичними можливостями в центрі реабілітації

Також цього дня в приміщенні Городоцького центру реабілітації проводився шахово-шашковий турнір. Переможці отримали подарунки.

Андрій Савченко