• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

90-річний ювілей

90-річний ювілей

Балицький Володимир Антонович народився 11 грудня 1927 року у м. Городку. У 1934 році пішов навчатись до нульового класу польської школи, а вже у 1935 році його родину з іншими сім’ями польського походження насильно вислали у Харківську область як неблагонадійних за вказівкою НКВД у зв’язку з початком сталінських репресій. На чужині сім’ю поселили в хату, у якій люди вимерли під час штучного голодомору 33-го року. Через якийсь період батька арештували та розстріляли, а в 1944 році Володимира Антоновича призвали до лав Радянської армії, де він прослужив майже сім років, остання військова спеціальність - сапер. Коли повернувся зі служби у м. Городок, матері вже не було, померла, не дочекавшись сина. З рідних залишилась тільки сестра. Одружився, народилися двоє дітей - дочка та син, має п’ятеро онуків та п’ятеро правнуків.

За своє життя Володимир Антонович працював зв’язківцем, робітником на цукровому заводі, ливарником та вагранником на верстатобудівному заводі. За високі показники в роботі Володимир Антонович нагороджений орденом «Знак пошани».

У 1978 році наш ювіляр вийшов на пенсію, але ще довго продовжував працювати, виконуючи різні столярні роботи для городоччан.

11 грудня 2017 року ювіляра прийшли привітати Городоцький міський голова Василь Підлісний, голова районної ради Ольга Зелінська, представники обласної громадської організації «За конкретні справи» Віктор Понедзялок та Андрій Савченко. Побажали Володимиру Антоновичу здоров’я, сімейного затишку, віри в свої сили, мирного неба над головою.  

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці