• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Була облаштована зона відпочинку

Була облаштована зона відпочинку

Влітку цього року в лісовій зоні поблизу села Слобідка Кузьминська силами працівників лісової охорони та адміністрації ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» була облаштована зона відпочинку. Та всього два місяці вона проіснувала в належному стані. На початку листопада зловмисники звідти поцупили дерев’яний туалет, а тепер взялися й за альтанки.

 У травні цього року при ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» було створено нове Городоцьке лісництво, і його працівники почали активно упорядковувати рекреаційні зони в лісі. У липні лісівники взялися облаштовувати зону відпочинку поблизу села Слобідка Кузьминська. Два місяці робіт – і там встановлені дві альтанки, три дерев’яні столики зі стільцями, пісочниця та гойдалки для діток, лавочки. Доріжки виклали дерев’яною бруківкою. Усе огородили парканом. До того ж, лісівники придумали й оригінальну систему освітлення.

- Ми встановили шість ліхтарів: по два у кожній альтанці і два – при вході до зони відпочинку, - розповідає Артур Савчук, майстер лісу Городоцького лісництва ДП «Ярмолинецьке лісове господарство». - Освітлення було продумано таким чином, що струм можна було отримати і від акумулятора автомобіля, і від генератора. Та, як виявилося, не всім відпочивальникам це було до вподоби.

На початку листопада невідомі спершу викрали дерев’яний туалет, потім поцупили покрівлю з однієї альтанки, на іншій альтанці деякі листи металопрофілю зірвали та покидали поруч. Повідривали й дерев’яні бокові стінки з альтанки, вирвали кабель скрізь, навіть із землі, викрали і ліхтарі.

- Кожен працівник лісу, який працював над облаштуванням даної зони відпочинку, вклав сюди частинку своєї душі, - розповідає Сергій Садовий, лісничий Городоцького лісництва ДП «Ярмолинецьке лісове господарство». – Та бачимо, що даремно… Звичайно, були й такі, які дякували нам і особисто, і в соцмережах. Але знайшлися й ті, кому це не сподобалося… Ми ж лише хотіли зробити щось гарне для людей, але бачимо, що менталітет у наших земляків не змінюється….

До речі, до новорічно-різдвяних свят лісники планували прикрасити дану зону відпочинку гірляндами, фігурами новорічних героїв, аби кожен бажаючий зміг тут сфотографуватися. Навесні хотіли завезти ще одну альтанку, додаткові гойдалки. Та тепер руки опустилися. «Не цінують городоччани!» - скаржаться лісники. Тому на майбутнє встановлюватимуть ще й системи відеоспостереження. 

Наталія Попович

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці