• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

8-9 грудня в м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед хлопчиків та дівчат 2006-2007 р.н.  Юні спортсмени СК «Епіцентр» взяли участь у цих змаганнях та показали такі результати:

І місце – Денис Пірктіньш (в.к. 29 кг),

ІІ – Павло Ковальчук (в.к. 38 кг),

ІІІ – Владислав Якубець (в.к. 38), Богдан Полікевич (в.к. 48 кг), Кирило Гурняк (в.к. +43 кг), Олексій Горбанюк (в.к. + 43)

15-17 грудня на Буковині у м. Чернівці до Дня Святого Миколая пройшов VІІ відкритий Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед учасників 2005-2007 р.н. Крім українських команд, у змаганнях також взяли участь команди із сусідніх країн Румунії та Молдови.

ІІ місце посів Захар Федощук (в.к. – 32 кг),

ІІІ місце Костянтин Янчишин (в.к. 53 кг).

Слід відмітити також тих спортсменів, які посіли п’яті місця, це Денис Пірктіньш (в.к. 29 кг), Павло Ковальчук (в.к. 38).

Тренерський колектив та батьки вихованців СК «Епіцентр» висловлюють щиру вдячність подружжю Олександру та Галині Герегам за постійну підтримку  участі в змаганнях юних спортсменів.

В’ячеслав Пантєлєєв

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці