День енергетика

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Україна завжди посідала значне місце в сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі.

22 грудня – у День енергетика – до працівників Городоцького РЕМу завітали: міський голова Василь Підлісний, представники від громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги та політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, Віктор Понедзялок, Андрій Савченко.

Того дня енергетиків Городоччини привітав Віктор Слободян, директор Городоцького РЕМу, і кращих працівників було відзначено грамотами, подяками та подарунками від Хмельницької обласної ради, адміністрації Городоцького РЕМу,  керівництва міста та обласної громадської організації «За конкретні справи».

Невтомною працею, талантом і наснагою поколінь створено розвинутий і потужний район електричних мереж.

Тож щиро побажаємо нашим енергетикам натхнення, професійного розвитку та процвітання, щоб результати праці стали міцним фундаментом для нових здобутків упродовж наступних років. Щастя, міцного здоров’я та благополуччя Вам та Вашим сім’ям!

Андрій Савченко